реклама

реклама

Видання «Слово і Діло» вирішило нагадати можновладцям, які зобов’язання вони мають виконати цього року.

Так, наприклад міський голова Києва Віталій Кличко планує наступного року відремонтувати 300 км доріг, відкрити щонайменше 10 дитсадків, завершити будівництво другої нитки столичного колектора і відкрити повністю реконструйовану Поштову площу до Дня міста.

Його колега з Черкас Анатолій Бондаренко обіцяв зосередитися на побудові Льодового палацу та полігону твердих побутових відходів

плани мерів на 2017

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Светлана 04.01.2017 12:56
Цитую Жало: "Більшість недолугих коментарів від прихильників Одарича. Хто б що не писав своїм жалом, а Бондаренко молодець і ми це бачимо на вулиці! Опонентів жаба душе! Скільки хорошого не зробиш, все одно будеш поганий і всім не вгодиш! І все не так!"
Живу в центрі. Вмйшла за Вашою порадою на вулицу. Срач, гори мусора, розбиті тротуари, розкурочений бульвар Шевченка, всюди торгаши з трусами, маслом, фруктами та ін. Недолугі МАФи з гірляндами дротів до них (з"явилися в останні 2-3 місяца), автоцистерна з живою рибою на парковці, витоптані зелені (колись) зони. А Ви точно живете в моїх Черкасах? Чи Вам Бондаренко приплачує за хвалебні оди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Дед Мороз 04.01.2017 12:21
Цитую Сніговик:
Так холодно в квартирі, як цього року - не було ніколи. Батареї ледь теплі. "Вказівка зверху". На наступних виборах нікий Льодовий палац і тротуарна плитка не спасуть.

Друг мой Снеговик,до наступних виборах ещё дожить надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 лего 03.01.2017 17:25
Цитую ДЖЕКО:
Якщо об'єктивно, то більшість своїх обіцянок Бондаренко не виконує. Дуже швидко ми забули про правдивого і ефективного менеджера Одарича. А Льодовий Палац, дійсно, утопія.


правда твоя. ні фіга не виконує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 жало 03.01.2017 17:05
Більшість недолугих коментарів від прихильників Одарича. Хто б що не писав своїм жалом, а Бондаренко молодець і ми це бачимо на вулиці! Опонентів жаба душе! Скільки хорошого не зробиш, все одно будеш поганий і всім не вгодиш! І все не так!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Вова 03.01.2017 16:49
Та то Тоха хоче віддячити жителям Митниці за те що найбільше його на виборах підтримали бо фактично дільниці на Митниці переважили одара на користь Бонда. Це неправильно за рахунок інших районів Митницю шоколадить, їм шо Героїв Дніпра мало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 правда 03.01.2017 16:09
Та це просто Гура з корєшами любить хокей, а толік йому пообіцяв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 ДЖЕКО 03.01.2017 15:58
Якщо об'єктивно, то більшість своїх обіцянок Бондаренко виконує. Дуже швидко ми забули про "правдивого і ефективного менеджера" Одарича. А Льодовий Палац, дійсно, якась утопія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Толя металл 03.01.2017 15:22
Я обіцяв дружині шопінг в Мілані - зробив,обіцяв до Гури в гості на Кіпр зїздити - зїздив, я обіцяв Бородаю Соснівку забудувати - зараз вже роблю, а решта почекає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 Пологовий будинок 03.01.2017 14:48
Знову мафія намагається протягти льодовий палац, а нас примушують з породіль по 1500 гривень на пологи збирати. Чи є совість у цих хунвейбінів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 громада 03.01.2017 14:46
Запитання до Бондаренка: хто просив його про будівництво льодового палацу? Хто з жиру біситься, коли в школах обдирають батьків, а в лікарнях окрім голодних пацюків нічого не має?