реклама Делікат

Галина Олександрівна Міценко із Чорнобая визначає погоду вже двадцять років.

– Я просто почала спостерігати за погодою, вивчати народні прикмети і згодом уже могла визначати, якою буде весна, літо, осінь і зима, – розповідає Галина Олександрівна. – Уже 10 січня я мала точний прогноз погоди на рік – по декадах, по місяцях. Коли складала прогноз на цей рік, вирахувала, що Україну зачеплять два циклони.

За підрахунками Галини Міценко, на Україну очікує потужний землетрус 11 листопада цього року. Хоча можуть бути погрішності – це дати з 10 до 12 листопада. Землетрус має статися в Криму, в морі, за три кілометри від Судака, а після цього відразу ж буде і цунамі. Поштовхи будуть відчутні й у нас на Черкащині – коливання мають бути від 4,5 до 5 балів. Зачепить і Росію. Про це повідомляє газета «Вечірні Черкаси».

– А кінець світу я вирахувала на 21 січня 2012 року, хоча 21 листопада цього року має статись теж катаклізм. Хочу сказати, щоб люди не переймались прогнозами, потрібно вірити в краще, – підсумувала жителька Чорнобая.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Скурпульозний 11.11.2011 11:55
Маразм! Якщо "по народних прикметах вирахувала" - то хай розкаже, скільки разів "вирахуваний по народних прикметах кінець світу" настав?
Бабці щось "голоси сказали" - а дитсадок у "Вечірці" опублікував. Стас "щасливий" буде, коли з відпустки в Черкаси повернеться. Чи вже не повернеться? Він же, бідний, мабуть і не знає, що у його відсутність таке наобіцяли. Або знає і поїхав ховаться у більш тихому місці планети? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Изя 11.11.2011 11:36
11-е =))
поки що живі =)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Лёня 10.11.2011 20:19
уже 10-е, ждём-с
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Да уж... 10.11.2011 14:45
У многих конец света уже давно настал... в головах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Офіс пісочниці 10.11.2011 10:55
"Черкаська жінка-барометр Галина Міценко вирахувала катаклізму,,," А черкаський чоловік-метр Галл Мацаненко вирахував, що в нього найдовший... язик. ............:oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Оксана Колісник 10.11.2011 01:56
Я так зрозуміла, що пані прогноза на 2012 не складала, бо ж нашо він після 21 січня. А то б можна було б зараз попросити поділитися передбаченнями по декадах там, помісячно, з циклонами і антициклонами. Та наприкінці року співставити з тим, що відбулося. Але ж - я розумію - кінець світу... Лишенько, і футбольного чемпіонату, виходить, не буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Доктор 09.11.2011 18:39
Как "Вечерка" любит эту тупую тему - катаКЛИЗМА всюду ей мерещится!
Журыло разумный человек, но вот свита у царя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Ой 09.11.2011 17:39
Спасайся, хто може!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 О !!! 09.11.2011 17:24
Я дивуюся тому, як декому подобається залякувати людей. Питання - навіщо? Навіть ця жінка говорить про те, що "потрібно вірити в краще". Більшість людей просто зомбовані темою можливих катаклізмів і кінця Світу. Такі публікації лише підвищують ймовірність негативних явищ! Не гоніться за сенсаціями! Будьте людяними!