реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував «Прочерку» інформацію, поширену вчора у ЗМІ, що його родичі заволоділи елітною землею, безкоштовно розданою депутатами.

632225

15822861_1020357678069591_4259099789833859139_n«Я не в праві і не повинен відповідати за дії та рішення своїх родичів. Але в даному випадку хочу зауважити, що мій брат, який живе у Білій Церкві, уже давно успішний і самодостатній підприємець, який сам вирішує, що йому робити. Що ж стосується родичів моїх підлеглих, то я тим паче не несу відповідальності за їхні дії», – зауважив Анатолій Васильович.

Як стало відомо, виділена безкоштовно на початку вересня Черкаською міською радою земля в елітному районі Соснівка змінила свої власників, ними стали близькі родичі керівництва міста.

реклама

Коментарі  

 
+2 #58 радник 24.01.2017 20:49
Цитую жало:
І щоб ви не писали, а мер кращий за всіх попередніх! Можете мінусувати, бути не згодним, але я бачу результати роботи на вулиці.

Робити - це обов*язок, а мошенництво - кримынальне правопорушення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #57 Лего 23.01.2017 18:30
А мэр красавец: все на лице написано. Альхен...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #56 Лего 23.01.2017 18:29
Цитую жало:
І щоб ви не писали, а мер кращий за всіх попередніх! Можете мінусувати, бути не згодним, але я бачу результати роботи на вулиці.


Бачимо: горы снега и невозможность парковки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #55 жало 23.01.2017 17:33
І щоб ви не писали, а мер кращий за всіх попередніх! Можете мінусувати, бути не згодним, але я бачу результати роботи на вулиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #54 красть надо быстро 22.01.2017 19:01
Цитую киса:
такие деньги как приходят быстро так и уходят! не лучше ли воровать по тихому и долго? не, все хотят все и сразу.


меру долго красть нельзя. этот срок сокращенный. а вдруг опять не выберут? так шо надо красть быстро и много, даже если получается шумно. и еще надо красть втройне, того шо процентов 70 придется потом отдать так называемым правоохранителя м, щоб не посадили. можно конечно кричать шо через Батьківщину пресуют, но вряд ли это поможет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #53 Каврай 22.01.2017 18:28
Бачили очі що брали,тепер вилазьте!
А ми на них покладали такі надіі,думали,що Одарич зразок вора,а воно он як повернуло!
Цих несе так,що розграбуть все вщент!
А люди продовжують молитись на Юльку)))))) та людей іі оточення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #52 Грабують! 22.01.2017 16:41
Толю треба швидко якось позбуцця бо місту буде кирдик. Вже зрозуміло шо пішов по безпредєлу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #51 Верник 21.01.2017 22:14
вот сейчас, бы Фреймут сюда вопросы позадавать, а не лапшу слушать от "первой леди"..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #50 киса 21.01.2017 19:44
Цитую стабилизец:
Цитую киса:
кстати( честные) Карась и Сухарьков тоже проголосовали За.Выписал себе список голосовавших чтобы знать за кого не голосовать на следующих выборах.

Тю, та все без исключения идут в народные избранники для наживы. бо зарплату за депутатство не платят.

такие деньги как приходят быстро так и уходят! не лучше ли воровать по тихому и долго? не, все хотят все и сразу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #49 стабилизец 21.01.2017 14:01
Цитую киса:
кстати( честные) Карась и Сухарьков тоже проголосовали За.Выписал себе список голосовавших чтобы знать за кого не голосовать на следующих выборах.

Тю, та все без исключения идут в народные избранники для наживы. бо зарплату за депутатство не платят.