реклама

реклама

Президент Петро Порошенко нагородив першого заступника Голови Верховної Ради Ірину Геращенко Орденом княгині Ольги.

Про це йдеться в указі, опублікованому на офіційній інтернет-сторінці глави держави, пише Укрінформ

1485086278-5691

Сама Геращенко зізналася, що для неї це було несподіванкою.

"Я глибоко вражена і шокована. Розглядаю цю нагороду як аванс. Отримати відзнаку в День соборності в присутності людей, які стільки зробили для України і довели це своїм життєвим прикладом - дуже висока відповідальність", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Геращенко додала, що розглядає цю нагороду як аванс, і пообіцяла працювати заради відновлення територіальної єдності і суверенітету України. "Буду воювати - на своєму, дипломатичному фронті. Буду боротися - за найкращу країну у світі", - зазначила перший віце-спікер.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 федор принципиальный 23.01.2017 22:05
Для нас тоже несподиванка .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Пересічний громадянин 23.01.2017 19:37
За які заслуги така нагороди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 007 23.01.2017 15:52
За що нагорода????????? :o :o :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Зоолог 23.01.2017 13:51
На фото дружина Порошенка, як пить дать хоче сказати: - Спробуй тільки с..ка не виправдати останні надії....
Можете не перейматися,.... не виправдає.
Характер самиці яка завжди претендує на домінанту, встигнуть першою показати ікла тому кого проганяють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 П озорище 23.01.2017 13:24
"Кукушка хвалит петуха,за то,что хвалит он кукушку!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Черкащанин 23.01.2017 13:11
Якщо у рашці постійно виють від прізвища нашої землячки і намагаються відсторонити її від Мінського процесу - значить нагородження абсолютно заслужене. ВІТАЮ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 депутат 23.01.2017 11:50
Приїдь в Черкаси, та розпитай своїх земляків, які покращення відчули вони, те, що ви маєте і чого досягли, ми бачим і знаєм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Класика жанру 23.01.2017 11:13
Цитую Ох:
Так, вже залишилось тільки гладити з сподіванням що не гризтимуть.
- Вакарчук
- Савченко
- Ну а цій стробуй не дай.

З переляку всі так роблять:

Апосля дождя в четверг
Дам ишо медальку сверх,
Только ты уж постарайся,
Шоб народ меня не сверг!..

Далі буде так:

1Про Федота-стрельца

Охранять тебя от бед
Мне теперь резону нет!
Ты за собственную подлость
Сам должен держать ответ!..
Нам теперь - имей в виду!
- Надо быть с толпой в ладу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Бася 23.01.2017 11:07
"Чем бы дитя не тешилось..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Ох 23.01.2017 10:54
Так, вже залишилось тільки гладити з сподіванням що не гризтимуть.
- Вакарчук
- Савченко
- Ну а цій стробуй не дай.