реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Згідно з розпорядженням міського голови від 21.11.16 року № 368-р, до обов'язків секретаря Черкаської міської ради Олександра Романовича Радуцького включено спрямування та контроль роботи комунального підприємства «Дирекція парків».

4ca66b7219871850b0117771edcdc2bc_L

Саме Олександр Романович з 2007 по 2014 роки очолював комунальне підприємство.

«Переконані, що як ніхто інший, він розуміє специфіку роботи та важливість розвитку підприємства. Цього року КП «Дирекція парків» має низку амбітних планів, серед яких — встановлення довгоочікуваного атракціону "Колесо огляду" та багато іншого (не будемо розкривати всі плани). Переконані, що разом з міським головою Анатолієм Васильовичем Бондаренком та його командою, нам вдасться зробити черкаські парки, ще більш комфортними та безпечними для містян і гостей!» – йдеться в повідомленні КП «Дирекція парків» у «Фейсбуці».

4ca66

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Лего 24.01.2017 13:20
Який жах! Містом керують інвалід Радуцький і залізякаю Як ми до цього дожили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Дзеркало 24.01.2017 10:21
Цитую бульба:
Щоб там дуті правдолюби не блеяли але що парки Радуцький підняв з руїн то це факт. А те що там десь щось осіло так країна у нас така. Погляньте на перших осіб. Он кролик все життя на держслужбі а на америку вистачило.

Колесо огляду на металобрухт разом розпилювали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Ruslan 24.01.2017 05:57
Каждую сосонку лично удобрит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 бульба 24.01.2017 01:04
Щоб там дуті правдолюби не блеяли але що парки Радуцький підняв з руїн то це факт. А те що там десь щось осіло так країна у нас така. Погляньте на перших осіб. Он кролик все життя на держслужбі а на америку вистачило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 шерлок 23.01.2017 23:40
Цитую Слава:
Правильне рішення - тим більше людина знає, як треба парками керувати. Одарич керував містом, Радуцький парками - місто було схоже на помийну яму без доріг, без тротуарів, а тим більше без ПАРКІВ ТА СКВЕРІВ ( найгірше з усіх районних центрів) нічого роками не змінювалось. З приходом Бондаренка місто почало оживати, надіявся ніколи вже стару владу не побачити і не почути, але ж ми не в тій країні живемо Тож приступайте та залюбки долучайтесь до роботи товариш РАдуцький


ти слава чи шурик? А ти Толя! Угадав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 киса 23.01.2017 21:11
не корысти ради,а токмо ради жителей Черкас кинул я богупротивный бизнес и подался в чиновники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 апарат ради 23.01.2017 20:33
Розпорядження міського голови незаконне - не має права секретар ради контролювати парки. Але депутати мовчать, особливо свободівці. Донедавна безробітний Петро Куча - заступник директора дирекції парків :P . Всі хотять істи хліб з ікрою. Шура вже вибив в бюджеті 7 млн. на "зелені насадження"-поділиться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #10 федор принципиальный 23.01.2017 19:13
шурику мало 400.000 баксов,лопату незря ему подарили,решил еще выгрести из наших карманов-не поперхнись,шура ,найдется и на тебя......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Остап стоямба 23.01.2017 17:45
Опа-опа апапульки Батя в Здании точнее Радуцький всунув свою руку в кишеню Комунального Підприємства. :D :lol: :D
Добре братики працюють на благо міста, прям таки в поті чола так і дивляться куда би влізти щоб відірвати собі кусок пирога. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 стабилизец 23.01.2017 17:44
Цитую Кентавр:
А на підставі чого міський голова дає розпорядження секретарю чи депутату та нажає йому незаконні функцію контролю???? Повне перевищення Бондаренком своїх повноважень!!!

радику кинули кость, чтоб сидел тихо и был благодарен самодостатним.