реклама

реклама

Сьогоднішні громадські слухання з питання можливої забудови Соснівки багатоповерхівками в Черкасах не мають юридичної сили. Це з’ясувалося на заході в будинку культури ім. Івана Кулика, куди прийшло близько трьох сотень черкащан (але зареєструвалось трохи більше 200) висловити свою позицію.

IMG_0054

Як пояснив учасникам слухань міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, розпорядження про громадські слухання слід було видати за 20 днів до заходу, тоді б вони були легітимними. Але щоб люди дарма не ходили, організатори запропонували провести громадське обговорення проблемного питання.

Виступаючі активісти, журналісти, депутати та просто небайдужі громадяни закликали зберегти «зелені легені Черкас» і залишити Соснівку в спокої. Проте представник забудовника повідомив, що «інвестиції в проект» не передбачають знищення парку. Але представника забудовника криками змусили піти з трибуни.

Деталі про дискусії, що розгорілися на громадських обговореннях – згодом на сайті.

Разом з тим, варто зазначити, що мер просив організаторів заходу повідомити його, коли люди готові збиратися на слухання і вже завтра він готовий підписати відповідне розпорядження, що передує громадським слуханням.

IMG_0063

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Олена 26.01.2017 19:27
Цитую О.ЧУПРИНА:
Навіть слухати протягом однієї хвилини цього "оратора" є великим приниженням для громади міста.Раджу Анатолію Бондаренку триматися подалі від аферистів.Все це закінчиться так як з будівництвом курників в Мошнах!

Я согласна,но только этот недомер бондаренко окружает себя такими же ,каким является сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 лЕГО 26.01.2017 19:12
Цитую Мітька:
А хто ж забудовник? Не здивуюсь, якщо знову дружина Мушієка.


ДА ВОПРОС ИНТЕРЕСНЫЙ. ХТОСЬ СУМЛЕВАЕТСЯ ШО ЦЕЙ КУСЕНЬ МИМО МЕТАЛОЛОМА ПРОЛЕТИТ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Мітька 26.01.2017 17:35
А хто ж забудовник? Не здивуюсь, якщо знову дружина Мушієка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 стабилизец 25.01.2017 11:59
Цитую За робочі місця:
А за будівництво, за робочі місця кожне місто повинно зростати. Кому потрібен ліс то їдьте в ліс.

Очевидно, пан метит на должность дворника в застройке. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Тяв-тяв 25.01.2017 11:36
Цитую За робочі місця:
А за будівництво, за робочі місця кожне місто повинно зростати. Кому потрібен ліс то їдьте в ліс.

Цитую За робочі місця:
А за будівництво, за робочі місця кожне місто повинно зростати. Кому потрібен ліс то їдьте в ліс.

Тяв,тяв.тяв-...тяв....і я прогнуся...може кістку кинуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #10 За робочі місця 25.01.2017 10:59
А за будівництво, за робочі місця кожне місто повинно зростати. Кому потрібен ліс то їдьте в ліс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 депутат 25.01.2017 10:04
Що не зрозуміло, елітна ділянка, під елітну забудову, для елітних черкащан. Для простих людей, в теперішніх умовах, п*ять життів не вистачить, щоб зібрати кошти на житло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Gostь 25.01.2017 09:00
Люди, говорите, протестуйте, главное - не молчите! Иначе останетесь без Сосновки! Это жулье с радостью вырубило бы весь лес в Черкассах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Каврай 25.01.2017 06:04
Дурненькі! Все давно вирішено і поділено,дещо перепродано.
Шансів щось повернути назад-нуль.
Не тратьте куме слили!
Зни
Али,що купували!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Гурман 25.01.2017 02:19
Цітую:"Проект виконаний архітектором Юрієм Вікторовичем Чеберяком (м. Черкаси) у співавторстві з ТОВ «Архітектурне бюро «Сергій Бабушкін» (м. Київ) на замовлення департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Черкаської міської ради від 22.12.2016 № 2-1591.". То шо Гура менш мільйона зелені за такі рішення не бере - знає кожен бобік :P :P