реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Депутат Черкаської обласної ради Микола Булатецький вийшов із фракції «Радикальна партія Олега Ляшка».

Про це на сьогоднішній сесії повідомив голова обласної ради Олександр Вельбівець.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #12 ХМ 04.02.2017 21:21
от него кто-то другого ждал???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Статист 04.02.2017 18:53
Цитую YouMustMurder:
По количеству пройденных партий Булатецкий знатный конкурент Майбороде

Згідно статистики ці два учасники партійно-політичних змагань є рекордсменами щодо зміни партійної належності, починаючи від КПРС. Їхній рекорд ще довго залишатиметься не побитим. До того ж ще є можливості його поліпшити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Мудрагель 04.02.2017 16:38
Мій сусіда апкаш говорить:"Коли мова заходить про Міколку, одразу пригадую слова Шекспіра "Халтурщик и разбойник из навозной кучи!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 пух 04.02.2017 16:04
Цитую Черкащанин:
В яких партіях він тільки не побував, типовий пристосуванець і гарлапан!

типовий лідер майдану. там всі такі продажні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Переселенець 04.02.2017 14:56
Цитую Черкащанин:
В яких партіях він тільки не побував, типовий пристосуванець і гарлапан!

А старт його політичної кар'єри почався після того, як став кумом Володимира Олійника. І сьогодні Олійника немає у місті, але він підкеровує містом і областю через своїх кумів, які в керівних органах міста та області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Самсон 04.02.2017 11:57
Цитую Ох:
ОлійникЦитую Патріот:
Тушка ????
21.02.2012
Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький учора на прес-конференції розповів, які він розрізняє політиків.
– Я дивлюсь на телебаченні на їхні морди і бачу, наприклад, що цей – кончений. Це такі, як Інна Богословська, Ганна Герман, депутат Колісниченко, – перелічував Микола Булатецький.
–Олійник, – підказали Миколі Івановичу.
–Олійник, до речі, не кончений, тільки на половину. Він потрапив в полон,

– Я свого часу був довіреною особою Ющенка, – говорив далі Булатецький.
–І не просто був, а готовий був собі вени різати. Я пам’ятаю такі речі. Це людина, яку я глибоко шанував, – завершив свій емоційний виступ депутат.

Це точно, Олійник потрапив полон.
В полон патологічної слабкості до грошей.

Місто Черкаси ковальня продажних ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 YouMustMurder 03.02.2017 19:46
По количеству пройденных партий Булатецкий знатный конкурент Майбороде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Регіональна Тальнівщина 03.02.2017 18:11
Прохання до редакторів ПРочерку - вставте хтось в статтю ту відому пікчу з ведмедем в кущах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Черкащанин 03.02.2017 15:43
В яких партіях він тільки не побував, типовий пристосуванець і гарлапан!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Ох 03.02.2017 15:19
ОлійникЦитую Патріот:
Тушка ????
21.02.2012

Це точно, Олійник потрапив полон.
В полон патологічної слабкості до грошей.