реклама

реклама

Високопосадовця звинувачували у незаконному збагаченні.

1486121108-162

Сьогодні затриманому мали обрати запобіжний захід, але виявилося, що обвинувачувати його немає в чому. Тож його відпустили. Про це Zmi.ck.ua стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, посадовця ДСНС в Черкаській області затримали під час передачі 820 тис. грн.

Також є інформація що затриманий займав посаду заступника начальника УДСНС в Черкаській області, але тепер його звільнять.

В УДСНС в Черкаській області ситуацію не коментують.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #16 Петро 08.02.2017 23:11
Цитую Черкащанин:
Скоріш за все це була провокація хабаря!

На таку "провокацію" контора стільки грошей не насобирає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 землекоп 05.02.2017 10:33
Цитую Громадянин:
Цитую землекоп:
Дуже глибоко копнули, не думаю, що сам цей посадовець міг сприяти вивезенню продукції, це тільки через нього робили, а затримавши його, прийшлося б встановлювать і виконавця, через те його й відпустили.

Землекопе, іди краще копай землю!

З ЗАДОВОЛЕННЯМ ГОТОВИЙ КОПАТИ ЗЕМЛЮ 1*2*2 МЕТРИ ДЛЯ ВСИХ ГНИД.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Черкащанин 04.02.2017 18:33
Скоріш за все це була провокація хабаря!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Громадянин 04.02.2017 18:31
Цитую землекоп:
Дуже глибоко копнули, не думаю, що сам цей посадовець міг сприяти вивезенню продукції, це тільки через нього робили, а затримавши його, прийшлося б встановлювать і виконавця, через те його й відпустили.

Землекопе, іди краще копай землю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Черкаси 04.02.2017 17:48
Прізвище даного полковника Г.......р, барига ще той, дивно що він тільки зараз попався... але при відношенні влади до хабарників... ні, не дивно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Петро 03.02.2017 22:53
Іпана доля, хто ж у нього криша? Тепер СБУшників посадять. Арештували такого поважного громадянина під час отримання дивідентів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 землекоп 03.02.2017 22:38
Дуже глибоко копнули, не думаю, що сам цей посадовець міг сприяти вивезенню продукції, це тільки через нього робили, а затримавши його, прийшлося б встановлювать і виконавця, через те його й відпустили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Сидоров 03.02.2017 20:51
Не посадили? Навіть якщо підтверджені кошти у нього. Але питання--гроші куди ділись. Невже попали по призначенню? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Толян 03.02.2017 19:55
А гроші кому повернули?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 адвокат 03.02.2017 17:36
19 листопада 2015, 23:03 Новини Черкас
жінка вкрала велосипед. За даним фактом Христинівським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.

05 листопада 2015, 11:47 Новини Черкас
Колишній начальник Головного управління Держземагентств а у Черкаській області Петро Гаман, затриманий півтора роки тому за колосальний хабар у 57 тисяч доларів США, уникнув в'язниці.
Як пакет з грошима опинився в його машині, він, нібито, не здогадується. А наявність при собі документів на землю для фермерів пояснював тим, що помилково захопив папери, коли збирав свої речі в кабінеті після звільнення
суд вирішив змінити кваліфікацію злочину. Замість 12 років в'язниці….
суддя винесла вирок – 5 років позбавлення волі із випробувальним терміном на 3 роки