Лікарі зафіксували, що хвороба відступає, але на дворічну Діанку чекає черговий, складний етап лікування.

Про це повідомляє мама дитина Ольга Батій, пише zmi.ck.ua.

За її словами, дівчинка пройшла вже 6 курсів хіміотерапії. У Києві видали висновок – регресія 97,2%. Але залишки пухлини просто видалити не зможуть, потрібно видаляти й нирку.

«Нас чекає високодозна хімія з подальшою аутоімунною пересадкою кісткового мозку. Цей період буде небезпечним для Діанки. Але він дасть шанс на повне одужання і не дасть шансу повернутися хворобі. Потому буде довгий етап відновлення. Потрібні не малі кошти, але точної суми нам не повідомляють», - зазначає мама дівчинки.

Також Діанку мають оглянути лікарі за кордоном.

Номер картки Приватбанк 5168 7572 3955 3532 Батій Ольга Олександрівна.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100