реклама

реклама

"Колеги! Прошу підтримки! Давайте разом зірвемо план секретаря міської ради щодо не законного імпічменту міському голові", - пише у "Фейсбуці" депутат Черкаської міськради Михайло Бінусов, поширюючи при цьому матеріали, що подаємо нижче:

1
2
3
5

При цьому сам секретар міськради Олександр Радуцький емоційно заявив: "Цирк поїхав,а клоун залишився Михайло Бінусов!!! Шановні депутати -це провокація проти міського голови.Я його підтримував та підтримую"

Бінусов скромно нагадав секретарю, що рада не цирк, а " представницький орган місцевого самоврядування, який має діяти виключно в інтересах громади".

Згодом Радуцький окремим дописом в соцмережі вирішив ще раз повідомити про те, що подібну інформацію він вважає провокацією.

"Шановні депутати Черкаської міської ради! Наразі із боку нашого колеги по депутатському корпусу Михайла Бінусова відбувається провокація з приводу того, що у мене є начебто план по імпічменту міського голови. Ще раз офіційно заявляю, що я повністю підтримую міського голову Черкас Анатолія Бондаренка та є членом його команди. Рік тому ми почали працювати і разом із депутатами міської ради зуміли продемонструвати злагоджену, ефективну роботу за підсумками 2016 року. Тому закликаю продовжувати конструктивно працювати вже у цьому році!" – заявив Радуцький.

«Схоже, весна обіцяє бути дійсно гарячою…» - пишуть користувачі соцмереж, що спостерігають за цією перепискою.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #12 лего 25.02.2017 14:02
та уже железному все. Нема сенсу його пыдтримувать. такі дороги йому ніколи не пробачать. за всі сроки одарича сирка і олійниа подібного жаху не було. Радуцький це розуміє і Толю зливає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 YouMustMurder 25.02.2017 13:26
Цитую Балаганов:
Саша не даруй їм хоча б свої 380 тис. зелених.

Они сами возьмут 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 федор принципиальный 25.02.2017 11:20
У миши подпись,как у Трампа,только миша такой же как и шурик-проходимец,есть ,что делить,вот и грызутся-вышли бы как раньше на дуэль и перестрелялись-это было бы честно да черкащане вздохнули от этого дерьма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 ввв 25.02.2017 10:18
Цитую Мудрагель:
Шото мінє здаєцця, шо Бінус і Радік нє поділілі на національной ілі релігійной почвє. Моглі і капусту нє разділіть поровну... а валять на Тоху і доказують, шо вони його лєпшиє подєлнікі і шо саме вони його найбільше люблять!

БОГ ОДИН _ ГРОШІ ! І БАЖАНО НАЛОМ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Мер. 24.02.2017 23:12
Не знаю я ні про які непорозуміння між секретарем та депутатом.У нас потужна , дружня команда! А якщо десь що і є, Андрюша поправить. Хоча?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Сидоров 24.02.2017 23:09
Бінусов скромно нагадав секретарю, що рада не цирк, а " представницький орган місцевого самоврядування, який має діяти виключно в інтересах громади".

Лукавить бінусов, ой лукавить. Цей представницький орган , що має діяти виключно в інтересах громади, насправді діє виключно в інтересах маленької громади, а не громади Міста.Громада Міста не відчуває турботи про себе діями міськради.Подивіться навколо, людям же все видко.Так що і радуцькому , і нинішньому складу цього представницьког о органу , кращий вихід саморозпуститис я. Поки не розпустили з копняком у одне місце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Каврай 24.02.2017 20:42
Жертва ой як потрібна! На когось таки треба "почепити" Соснівку,дорогу в центрі,диво-фонтан,шедервал ьний паркан,тощо....
Воно не розмоктується саме по собі,тож потрібна жертва висого рангу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Петя 24.02.2017 19:01
Давно пора уже этого ворюгу снимать! Мало того, что жадное, так ещё и безграмотное! Миша, так держать!!! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Мудрагель 24.02.2017 18:00
Шото мінє здаєцця, шо Бінус і Радік нє поділілі на національной ілі релігійной почвє. Моглі і капусту нє разділіть поровну... а валять на Тоху і доказують, шо вони його лєпшиє подєлнікі і шо саме вони його найбільше люблять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Ох 24.02.2017 17:36
З Дятченком зрозуміло, але евГей проти евГея .....
Мабуть його пГосто попГосили сказать...