реклама

реклама

Сьогодні члени виконавчого комітету Черкаської міської ради погодили проектно-кошторисну документацію на будівництво Льодового Палацу у Черкасах, який планується звести у мікрорайоні «Митниця» на розі вулиць Б.Хмельницького та Героїв Дніпра.

5_385

Майбутній спортивний об’єкт, який спеціалізуватиметься на грі в хокей, фігурних танцях та масовому катанні на крижаній арені населення, матиме, орієнтовно, два поверхи, заввишки загалом – 17,5 метрів та розраховуватиметься на близько 700 глядачів.

Директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін розповів, що проект, який розробляли фахівці товариства «Інститут Харківпроект», був погоджений на розширеній містобудівній та архітектурній раді. А також – отримав позитивні висновки у спортивної громади Черкас. Орієнтовна вартість будівництва сягатиме майже 120 мільйонів гривень.

4_470

За словами, заступника міського голови Сергія Гури зазначений проект варто подати до Уряду для отримання співфінансування з державного бюджету. Загалом на зведення такого соціально-важливого об’єкту спортивного та оздоровчого спрямування місто може сподіватись на покриття державою значної частини його вартості.

Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що для черкасців та гостей нашого міста Льодовий  Палац стане одним з улюблених місць здорового та активного відпочинку:

– Такий об’єкт обов’язково має бути в нашому обласному центрі, де проживає понад 300 тисяч громадян. Приміром, у Богуславі, з населенням 30 тисяч є  льодова арена, у Білій Церкві діє два подібних об’єкта, у Вінниці – три. Наші громадяни теж гідні має достойні  умови для спортивного розвитку. Тому ми зробимо все можливе, аби створити в місті сучасний Льодовий палац та забезпечити його належне функціонування, аби наше місто мало змогу тренувати, готувати своїх спортивних чемпіонів і всіх охочих. А також – приймати у себе спортивні команди з інших міст, організовуючи змагання.

Про це інформує сайт міськради.

1_854

2_755

3_616

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #34 стабилизец 27.03.2017 13:02
Цитую Бонд:
Отримаємо окрім футбольної ще й хокейну команду яку будемо фінансувати з міського бюджету...

какую команду, чэркасцям скажи, что на мытнице будет космодром байконур, и они поверят, да ишшо деньгами скинутся. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 Бонд 27.03.2017 12:05
Отримаємо окрім футбольної ще й хокейну команду яку будемо фінансувати з міського бюджету...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 Максим 27.03.2017 10:34
Друзья,все наши гневные ,извените,вы*ер ы напоминают скулёж бездомных собак,а караван идёт.Где конкретные предложения по недопущения без предела во власти шавок всех мастей?Давайте свои предложения!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 Эксперт 27.03.2017 10:26
Цитую Любов Майборода:
Клептомани при владі не мають ні стида. ні совісті. Поки не стануть доларовими мільйонерами - не заспокоються. Їх не хвилюють інваліди, які не мають ліків; пенсіонери,які не мають ніякого досугу;розбиті дороги і тротуари, купи сміття на вулицях, відсутність вуличного освітлення. Собі вони придбали по 10 земельних ділянок, 10 іномарок, 8 квартир і котеджів. Хочеться драйву на ковзанах за бюджетні гроші:P. Батьківщинівці-опозиціонери втілюють в життя мрію Тулуба і Одарича. Українці на Сході віддають життя, а ці набивають пельки.Отаких хлопців МИ обрали !:P

Мнение от места сидения.Любовь,а бпп-это просто образец целомудрия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Эксперт 27.03.2017 10:23
Цитую Каврай:
Який супербардак в державі! Ніхто і ніким не керує абсолютно! Всі крадуть і не бояться аніскілечки. Всім все сходить з рук.
Президент-слабак і тим користуються всі кому не ліньки.В місті бютівці розперезались -крадуть і не можуть все перенести в чемоданах.
Такого бедламу не було з 90-х!

Ну как так можно про президента-слабак.Вы послушайте каждое его выступление,ну это просто гроза всех и вся-какая дикция,стальные нотки в голосе.а выражение лица каково.ну просто смерть фашистким аааккупантам.А если серьёзно.то причина всему этому бардаку-это мы с вами,поскольку головой,то есть мозгами нужно было думать,когда выбирали одного из тех.кто является сиамским близнецом этой всей своре шакалов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #29 Чаклун 27.03.2017 09:26
Цитую Доктор Про:
Що ви хочете від ублюдків? Мета їх діяльності - висмоктати все з людей і довести їх до голодної смерті.

А опікуватися будівництвом буде...? Ну єсно, майбутній депутат Верховної Ради Тренькін? що зараз успішно освоює 60 мійльйонів на будівництві вул. Г.Дніпра. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #28 Микола 27.03.2017 08:27
На Брндаренкові можна ставити крапку. :P :P :P :P Що маємо за рік роботи на посаді мера? :-x Переляк від ProZZoro, захмарні електронні декларації цаци та його опричників; ремонт бульвару Шевченко, що нагадує сталінградську битву; Льодовий палац - як вершина цинізму використання бюджету!! Мабуть досить. Пора у лисянський клуб на посаду діскжокея :P :P :P.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #27 Верник 26.03.2017 21:09
Цитую Ох:
[quote name="Любов Майборода"]
Причому тут клептоманія ?
Лікарні це охорона здорав"я поскриптум.
Спортивні споруруди це насамперед і є ОХОРОНА ЗДОРОВ"Я нації, чим більше буде спортивних споруд ти менше буде потреба в ліках.

ти ***нутий чи в темі??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #26 Ох 26.03.2017 20:37
Цитую Любов Майборода:
Клептомани при владі не мають ні стида. ні совісті. Поки не стануть доларовими мільйонерами - не заспокоються. Їх не хвилюють інваліди, які не мають ліків; пенсіонери,які не мають ніякого досугу;розбиті дороги і тротуари, купи сміття на вулицях, відсутність вуличного освітлення. Собі вони придбали по 10 земельних ділянок, 10 іномарок, 8 квартир і котеджів. Хочеться драйву на ковзанах за бюджетні гроші:P. Батьківщинівці-опозиціонери втілюють в життя мрію Тулуба і Одарича. Українці на Сході віддають життя, а ці набивають пельки.Отаких хлопців МИ обрали !:P

Причому тут клептоманія ?
Лікарні це охорона здорав"я поскриптум.
Спортивні споруруди це насамперед і є ОХОРОНА ЗДОРОВ"Я нації, чим більше буде спортивних споруд ти менше буде потреба в ліках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #25 Регіональна Тальнівщина 26.03.2017 20:29
Безтолковщина хворих на голову хасидів повна. Хто буде там грати (за який шиш) і хто буде ходити, якщо молодь МАСОВО тікає за кордон. Дороги збудуйте нормальні, а потім все інше