Вже другий рік місто Тальне Черкаської області проводить Міжнародний конкурс-фестиваль «Золота скрипка» ім.Михайла Ельмана. Містечко, де народився видатний скрипаль – віртуоз  ХХ сторіччя, гостинно зустріло скрипалів ті віолончелістів з усієї України. Київ, Харків, Одеса, Суми, Львів, Черкаси…учні музичних шкіл, спеціалізованих шкіл - десятирічок, навіть студенти Одеської консерваторії з’їхались у м. Тальне, щоб змагатись у майстерності гри на струнно – смичкових інструментах. Поважне журі прослуховувало виконавців з 10 ранку до 10 вечора. Головою  журі – була заслужена артистка України, доцент Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського Богдана Півненко.

QRt1XhxR03E

Учні Черкаської дитячої школи №1 ім. М.В. Лисенка вирушили на конкурс цілим автобусом, бо в  конкурсі цього року додалася ще й номінація «Ансамблі». Тож у місто Тальне вирушили:

- квартет скрипалів у складі: Іванова Поліна, Пилипенко Єлизавета, Шепель Дар’я, Гусєва Катерина (керівник Нагорна Г.М., концертмейстер Чернявська І. В.), який отримав  І місце.

- ансамбль скрипалів старших класів «Виола-груп» у кількості 17 учнів  (керівник Квітка І.І., концертмейстери Чернявська І.В. фортепіано, Кладій П.М., Демиденко В.А.), який зайняв  ІІ місце;

- ансамбль «Надія» у складі: Плеханов Даніл, Бруєвич Софія, Ільченко Анастасія – ІІ місце.

ІІІ місце поділили між собою:

Ільченко Анастасія, віолончель (викладач Горбунова В.К., концертмейстер Гладка О.М.);

Плеханов Даніл, скрипка (викл. Горбунова О.К, конц. Чернявська І.В.);

Шепель Дар’я, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Чертополох Софія, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Пилипенко Єлизавета, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Іванова Поліна, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Дипломи учасників отримали:

Бруєвич Софія, скрипка (викл. Горбунова О.К., конц. Чернявська І.В.);

Сіпко Анастасія, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Рудковська С.В.);

Гусєва Катерина, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Рудковська С.В).

Дует віолончелістів у складі: Трипутень Олеся, Ільченко Анастасія  був нагороджений путівками у дитячий табір на Азовському морі.

Окрім дипломів діти отримали подарунки та пам’ятні статуетки конкурсу. Батьки учасників конкурсу були нагороджені  Подяками  від журі.

Учасники конкурсу, їх викладачі та  батьки отримали насолоду від спілкування з музикою. Такий конкурс – завжди свято, завжди нова сходинка у зростанні майстерності для кожної дитини. А також обмін досвідом для викладачів.

Сподіваємось, що конкурси професійної майстерності наших учнів триватимуть і надалі та допомагатимуть дітям вдосконалювати свою гру, пізнавати світ прекрасного мистецтва музики, спілкуватись і вчитись один у одного.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100