реклама Делікат

Письменниця Зинаїда Тулуб

Письменниця Зинаїда Тулуб

28 листопада в приміщенні Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тараса Шевченка відбулися літературні читання «Хресний шлях Зінаїди Тулуб» до святкування 121-го річчя з Дня народження письменниці. Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, у заході взяли участь представники облдержадміністрації, обласної ради, громадськості та науковці Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Під час заходу було багато охочих розповісти про життя письменниці. Так, завідувач кафедри історії та етнології ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Віталій Масненко розповів присутнім про її родину. Особливо детально він зупинився на постаті її дідуся Олександра Даниловича.

– Це людина, яка не лише хотіла і мріяла побачити Україну незалежною, самостійною державою, але й намагалася все зробити задля цього, – відмітив Віталій Масненко.

Літературознавець, доктор філологічних наук, завідувач кафедри літератури та компаративістики ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Володимир Поліщук у своєму виступі порівнював Зінаїду Тулуб з постаттю Тараса Шевченка.

Також під час заходу всі присутні мали змогу послухати пісні тріо бандуристок «Мальви» і вокального тріо «Барви».

реклама

Коментарі  

 
0 #17 Оксана Колісник 30.11.2011 13:53
Цитую Ню-ню:
Цитую Оксана Колісник:
А в період праці в компартійних структурах пов'язував себе з репресованою родичкою?

А хто сказав, що він їй дійсно родич?!

Так сам же ж і казав. Коли мостився в крісло. То ж мені й цікаво...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Nazar Obidzinski 30.11.2011 12:25
Цитую Детектор:
Цитую Nazar Obidzinski:
Українці в світі

Назаре, до Вас запитання дещо не по темі. Ви ж наче українець, а не поляк? Чому Ви пишете своє ім"я (причому справжнє, а не нік) латиницею? Клавіатура на ній "залипає"?

Ба, навіть адресу електронну свою, як це не дивно, пишу латиницею. Мабуть, тому що інтернет - ресурс не тільки український.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Helen 30.11.2011 12:05
Мда...Культ товарища Тулуба нашел отражение в далекой,доселе никому не знакомой однофамилице-писательнице!Во дают ,блюдолизы!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Детектор 30.11.2011 11:18
Цитую Nazar Obidzinski:
Українці в світі

Назаре, до Вас запитання дещо не по темі. Ви ж наче українець, а не поляк? Чому Ви пишете своє ім"я (причому справжнє, а не нік) латиницею? Клавіатура на ній "залипає"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Детектор 30.11.2011 11:13
Цитую За красиву Україну!:
Україна ніколи не була і не буде, повірте не буде незалежною державою.

НЕ ВІРЮ! Хлопче з гламурним ніком, випий... як мінімум - антидепресанту! Або терміново емігруй і продовжуй нить десь "в екзилі". Не заважай тим, хто в майбутнє України вірить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Стыдно за черкащан 30.11.2011 08:15
Цитую Ню-ню:
А хто сказав, що він їй дійсно родич?!


А никто и не говорил, достаточно было скромно не отрицать, а черкащина оказалась богатой на коньюктурных литературознавц ев, докторов оклоловсяческих наук, заведующих кафедр літератур, компаративистик , конформистик и казуистик чтобы эти байки лихо мазать черкащанам по ушам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Нідеправдидіти 30.11.2011 08:01
Зінаїда Тулуб родичка, а Алла Борисівна рідна сестра....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 За красиву Україну! 30.11.2011 00:25
Цитую Слобожанин:
Тулуб з Шевченком порівняли?! При всій повазі до авторки "Людоловів", таке порівняння можуть вжити тільки прихвосні людоловів новітніх!


Шановні земляки, аж зараз я второпав чому Україна ніколи не була і не буде, повірте не буде незалежною державою. Тому що в серці Україні на черкащинні живуть самі продажні близнюри. Найгірше те, що їх найбільше виявилося в стані так званої інтелегенції. Опозиціонери по типу Мамалиги і Калініченки не в рахунок. Вони б і раді теж лизанути, але їх не підпустили на вітстань витянутого язика.
Одна надія на молоде покоління, яке не заморочується на словах козацтво, царизм, ленінізм, сталінізм, а знає що означають слова честь, гідність, відверта не близнюрна взаємоповага, взаємодопомога, тому що звідси починається побудова громадянського суспільства та формування нової нації без хибних навязаних авторитетів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Nazar Obidzinski 29.11.2011 21:16
Українці в світі (http://www.ukrainians-world.org.ua/ukr/peoples/6e6b367c8e2369a9/): "У 1956 р. реабілітована за стандартним формулюванням – «за відсутністю складу злочину»; повернулася до Києва, де продовжувала літературну діяльність. Померла в Ірпінському будинку творчості".
-------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------
Не відізвались родичі. Самотньою померла... Царство небесне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 sergo 29.11.2011 20:50
А причому киъвська письмениця до Черкас? І яке відношення до губернатора?-наверное фамилия понравилась