реклама

реклама

Подія трапилась 13 квітня на трасі Гереженівка-Умань. Люди, що проїжджали повз побачили, як іномарка тягне коня. Коли машина зупинилась, з неї вийшли хасиди. Очевидці зафіксували порушення на відео. Подробиці подій з’ясовуються.


Screenshot_4
Про це повідомляє Вечірня Умань, посилаючись на уманчанина Олександра Фролова.

реклама

Коментарі  

 
-3 #37 бульба 17.04.2017 22:39
Цитую язон:
Цитую Макар:
Послушав отчёт работы правительства

Средняя зарплата по Черкасской области в феврале 2016 г. была 3606 грн. В феврале 2017 г. - 5116 грн. Зарплаты выросли на 42%, цены - на 12%. Верните Кролика? Или Овоща? Овощи, кстати, сейчас в ту же цену, что весной 2015, яйца - в ту же цену. что на прошлую Пасху. Если год назад грузчика без проблем можно было нанять на зарплату 2500-3000 грн., то сейчас и за 4000 не найти, а если с переработками - меньше 5000 и предлагать бесполезно!

оо то ти з нанімателей шоколадних? тоді твоя риторика зрозуміла. Ти з'їв чотирі яблука я жодного, а в середньому ми з'їли по 2 яблука. От твоя запроданська статистика. Це при тому що одне з показових підтприємств з білою зарплатою, що формує цю брехливу статистику (Азот) стоїть і тикає по двісті грн. щоб не видохли працівники. Так що неповажне ти чудо читай правду і не бреши тут людям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #36 бульба 17.04.2017 22:33
Цитую Черкащанин:
Цитую Илларион:
Вот благодаря таким "небыдлом",мы и живём в дерьме.

Та ви, Ілорік, завжди винуватите як не американців і українців, то поляків, німців, чорногорців, грузинів і литовців - а ніяк не зрозумієте, що "в дєрьмє" ви тільки з-за свого кремлівського царька Вовки і його вічної тяги спробувать нагадить решті світу :-x

:sad: як шкода що вас недоумків зомбованих ще так багато. В України партнер тільки один - Україна, всі інші і америкоотсоси і російці і пшеки кожен день мріють її роздерти з допоиогою таких як ти тупих маріонеток.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #35 Черкащанин 17.04.2017 19:19
Цитую Илларион:
Вот благодаря таким "небыдлом",мы и живём в дерьме.

Та ви, Ілорік, завжди винуватите як не американців і українців, то поляків, німців, чорногорців, грузинів і литовців - а ніяк не зрозумієте, що "в дєрьмє" ви тільки з-за свого кремлівського царька Вовки і його вічної тяги спробувать нагадить решті світу :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #34 СОЛДАТ 17.04.2017 16:11
Цитую ZNZ:
Цитую Себастьян Перейра:
Ах, Америка — это страна, там гуляют и пьют без закуски.

Ти явно Америку з рашкою переплутав, Сєвка Парєбрік! :lol:

Після того як Трамп насував путькіну "Томагавків" по саме нехочу у кадета Перейри почалися творчі галюцинаціі на фоні нестіраних онуч і "взопревшой озимины"."Рассупонившееся солнышко" зробило цей процес невідворотним.Думаю що скоро "перли" цього "скрепонутого" індивида стануть ще вишуканішими.Почекаємо.... :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #33 ZNZ 17.04.2017 13:54
Цитую Себастьян Перейра:
Ах, Америка — это страна, там гуляют и пьют без закуски.

Ти явно Америку з рашкою переплутав, Сєвка Парєбрік! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #32 СОЛДАТ 17.04.2017 13:52
Цитую Себастьян Перейра:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Илларион:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Макар"])

Кто это мы?Ты вообще откуда здесь взялся ? :-)

............................................................
...........................................................
P.S.Инда взопрели озимые. Рассупонилось солнышко, расталдыкнуло
свои лучи по белу светушку. Понюхал Солдатик свою онучу и аж заколдобился.
Ах, Америка — это страна, там гуляют и пьют без закуски.

Кадет!-я понимаю что запах онуч по весне всегда напоминает тебе о родине. :-) Что же ты так об Америке? Трамп, видать, не оправдал твоих надежд "скрепанутый - вот и бесишся.... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #31 Себастьян Перейра 17.04.2017 12:48
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Илларион:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Макар"])

Кто это мы?Ты вообще откуда здесь взялся ? :-)

Ах, Америка — это страна, там гуляют и пьют без закуски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 СОЛДАТ 16.04.2017 16:44
Цитую Илларион:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Макар:
Послушав отчёт работы правительства- самодовольного ,наглого,циничн ого премьера гройсмана и полного штиля в комментах по этому поводу,понял,чт о мы такое же быдло,ничем не отличающееся от кацапов.

Ну - якщо ти себе бидлом відчуваєш то ти ним і є.Багато хто себе бидлом не відчуває навіть не дивлячись на цинічного гройсмана.Ти взагалі украінець чи з "понаехавших"? :-)

Вот благодаря таким "небыдлом",мы и живём в дерьме.
Кто это мы?Ты вообще откуда здесь взялся ? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 торгаш 16.04.2017 11:56
Цитую Илларион:
Цитую язон:
Средняя зарплата по Черкасской области в феврале 2016 г. была 3606 грн. В феврале 2017 г. - 5116 грн. Зарплаты выросли на 42%, цены - на 12%. Верните Кролика? Или Овоща? Овощи, кстати, сейчас в ту же цену, что весной 2015, яйца - в ту же цену. что на прошлую Пасху. Если год назад грузчика без проблем можно было нанять на зарплату 2500-3000 грн., то сейчас и за 4000 не найти, а если с переработками - меньше 5000 и предлагать бесполезно!

А коммуналку куда дел-математик?

Девал не я, а Госстат. Коммуналка - выросла, но выросли и субсидии неимущим. Их получают 9 миллионов семей. И как раз подорожание коммуналки и обусловило 12,4% инфялции в прошлом году - товары дорожали куда меньше. И это - не 44% инфочяции, как в 2015. И это - при снижении госдолга, а не его росте, как при Овоще. А не надо было бы в 2016 г. отдавать 9, а в 2017 г.- 11 миллиардов баксов по долгам Овоща - и беды бы не знали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Илларион 16.04.2017 08:00
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Макар:
Послушав отчёт работы правительства- самодовольного ,наглого,циничн ого премьера гройсмана и полного штиля в комментах по этому поводу,понял,чт о мы такое же быдло,ничем не отличающееся от кацапов.

Ну - якщо ти себе бидлом відчуваєш то ти ним і є.Багато хто себе бидлом не відчуває навіть не дивлячись на цинічного гройсмана.Ти взагалі украінець чи з "понаехавших"? :-)

Вот благодаря таким "небыдлом",мы и живём в дерьме.