реклама
Sucurity Police

реклама

Про можливе відкриття в Черкасах найближчими тижнями заводу з вироблення холодильників, електропечей, обігрівачів та іншої побутової техніки «Сатурн» повідомив під час сьогоднішнього засідання в облдержадміністрації перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

Коваль

– Якщо ми тут, удома, створимо українцям нормальні робочі місця з нормальними зарплатами, то вони подумають, чи потрібно їхати на заробітки в ту ж Італію, Португалію чи ще кудись. Якщо дасть Бог, то вже через два тижні офіційно відкриємо «Сатурн», де до кінця року буде нових 800 робочих місць із нормальною зарплатою. Це відкриє й нові можливості для вишів, які готують фахівців з інженерних спеціальностей, – наголосив Віталій Володимирович.

Нагадаємо, торік у вересні під час інвестиційного форуму президент холдингу «Сатурн» Олександр Громико повідомив про намір побудувати в Черкасах свій завод. Наприкінці січня «Сатурн» підписав із міською владою меморандум про співпрацю. Планувалося, що завод буде відкрито вже на початку квітня.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 федор принципиальный 19.04.2017 07:35
Президента Украины уже не приглашают на открытие или до"Строммашины" не доехать по причине отсутствия подъезда ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Знову я 18.04.2017 21:18
Цитую Хорошее фото сделали:
Глазки в сторону, ручки сложены, как у нашкодившего школьника. Слова в свободном переводе означают следующее:"Вы не подумайте, что я прос@л термины с началом апреля - я просто насвистел их по незнанию. В конце-концов, не я ж строю этот завод - я только примазываюсь к его строительству. А все, что пока могу прорекламироват ь - вот эту бутылочку минералки, купленную за ваши налоги".

и в правду ус......ся котенок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Не мішки кидать 18.04.2017 18:28
Цитую СОЛДАТ:
Коваль взагалі не може впливати на дату відкриття цього заводу. "Сатурн" - 100% - приватна власність.

Ото ж то й воно. Звикли триндіть і піариться за рахунок роботи інших!!!
Он заступника губернатора по сільському господарству як не було після двох тижнів "правління" Ботнара - так і немає. Це якось вплинуло в гіршу чи кращу сторону по сільському господарству? Та аж ніяк! От і Коваль тільки щоки надуває, намагаючись вгадать, коли директор "Сатурна" запустить підприємство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 СОЛДАТ 18.04.2017 17:04
Цитую Колесо:
Треба організувати об'єднаний хресний хід усіх релігійних конфесій від Черкас до Сміли по одній стороні і у зворотньому напрямку, по іншій стороні дороги. Можливо бог смилується, опуститься на землю та відремонтує дорогу на Смілу.

Будеш організовувати - не забудь "патріарха" кирила з мацкви запросити.Щоб "смилувався" над тобою :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Цікаво 18.04.2017 15:55
Цікаво, яку зарплату Коваль вважає "нормальною".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Світлана 18.04.2017 14:53
Интересно, а много людей покупают технику этой марки? По моему, хуже сложно придумать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Колесо 18.04.2017 13:43
Треба організувати об'єднаний хресний хід усіх релігійних конфесій від Черкас до Сміли по одній стороні і у зворотньому напрямку, по іншій стороні дороги. Можливо бог смилується, опуститься на землю та відремонтує дорогу на Смілу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 СОЛДАТ 18.04.2017 13:35
Коваль взагалі не може впливати на дату відкриття цього заводу. "Сатурн" - 100% - приватна власність.Коли побудують - тоді і відкриють.Я розумію що багатьом "доброжєлатєлям" які строчать комменти на цьому сайті, хотілося б щоб завод запустили "в честь очередной годовщины", але зараз нащастя уже не "совкові" часи. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Скоро-скоро? 18.04.2017 13:05
Вперше "Сатурн у Черкасах пообіцяли запустить ще у вересні 2014-го:
http://procherk.info/news/7-cherkassy/26769-u-cherkasah-hochut-rozgornuti-virobnitstvo-pobutovoyi-tehniki-torgovoyi-marki-saturn
То може краще вже почекать до вересня і на третю річницю обіцянки - знову почать обіцяти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Хорошее фото сделали 18.04.2017 12:51
Глазки в сторону, ручки сложены, как у нашкодившего школьника. Слова в свободном переводе означают следующее:"Вы не подумайте, что я прос@л термины с началом апреля - я просто насвистел их по незнанию. В конце-концов, не я ж строю этот завод - я только примазываюсь к его строительству. А все, что пока могу прорекламироват ь - вот эту бутылочку минералки, купленную за ваши налоги".