реклама

реклама

На завтрашню сесію Корсунь-Шевченківської міської ради винесено питання про перейменування вулиць, названих на честь князя Олександра Вишневецького (завдяки якому в XVI столітті було відновлено давньоруське місто Корсунь), голови Проводу ОУН Степана Бандери та провулка, названого ім’ям головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

1455186093_2000136261_big Про це йдеться на офіційному сайті міської ради.

Так, провулок Шухевича пропонується назвати Ювілейним, вулицю Бандери – Залізничною.

А вулиця Вишневецького має стати вулицею Володимира Рябошапки – на честь померлого торік улітку екс-очільника Корсунь-Шевченківської райради. За інформацією довідника «Твій місцевий депутат», Володимир Миколайович представляв у районній раді Партію регіонів. Але стосунки пана Рябошапки з «регіональним» керівництвом області не завжди були безхмарними – в листопаді 2013 року губернатор регіонал Сергій Тулуб позбавив керівників Корсунщини премії за халатне ставлення до питання виплат заробітної плати. Як пише «Дзвін», Володимир Рябошапка був другом дуже впливового на Корсунщині підприємця та народного депутата України Геннадія Бобова.

Порядок денний

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Убью камнем! 05.05.2017 09:29
Цитую черкащанка:
Молодцы!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!

Скловата зраділа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Уманский Еврей 05.05.2017 04:05
Правильно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Оверко 04.05.2017 21:56
Чому так слабо? Перейменували вже б
Бендери в Захарченка,
Шухевича в Плотницького, а Вишневецького в Путіна, а то щось так скромненько.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Кацапи 04.05.2017 20:21
А що в місті зроблено для поповнення бюджету? Мер - сепар , а де українці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 пропозиція 04.05.2017 20:04
Корсунь-Шевченківський на Сунь-ВАТАківський
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Факт 04.05.2017 19:53
Переименовывать улицу в честь какого-то померлого депутатишки полная дурня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 007 04.05.2017 16:09
Справедливо. Підтримую на 100%.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 черкащанка 04.05.2017 15:25
Молодцы!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 А де ж Свобода? 04.05.2017 14:21
Зуєнко Володимир Лаврентійович Громадянин України, народився 02.06.1954 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", пенсіонер, місце проживання: м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.
22 Безуглий Анатолій Федорович Громадянин України, народився 05.10.1950 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Корсунь-Шевченківське КП "ВЖ РЕУ", інженер з охорони праці, місце проживання: м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл. 73 26,2590
25 Новохацький Олександр Вікторович Громадянин України, народився 28.11.1953 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Приватний підприємець, місце проживання: м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Smela 04.05.2017 14:16
А хто так вирішив? Розігнати депутатів, де ж ВО Свобода? Чи вони тільки за кошти ?