Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб привселюдно накричав на свого заступника Михайла Пузяка. Сталося це першого грудня на обласній колегії.

Звертаючись до членів колегії з запитанням, чи ніхто не бажає виступити, Сергій Тулуб побачив підняту руку головного податківця області Петра Хукаленка. Тоді губернатор прочитав з листочка його посаду, яка була вказана неправильно. Після цього Сергій Тулуб гнівно повернувся до свого заступника Михайла Пузяка.

- Оце, Михайло Іванович, останній раз вас попереджаю. Жодного нема правильного напису! Країною крокує адміністративна реформа!.. Робіть те, що кажуть вам! – мало не на крик зірвався губернатор.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 Mardo 06.12.2011 15:11
Одним словом-дуриствіт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 серж 06.12.2011 08:49
донецких окуппантов в шахты на историческую родину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 DEK 06.12.2011 00:08
Ну правильно, орать можно когда сам ни фига не делаешь! Из его всех замов Пузяк М.И. самый толковый. Я б посмотрел что ему написал Влизло или Корниенко, и что один что другой модные типы и к ним никаких претензий. Сам без помощников никто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Бровко 05.12.2011 22:38
Таки сказонув, що заступника Васю треба гнати, а хто ж тоді зелені яблучка і папірці зелені Тулумбуєвичу буде приносити, які він так полюбляє
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Смішно 05.12.2011 22:28
Пузяк наглядний посібник як треба трястись перед губернатором.
Він свою роль виконав, тон задав, настав час перевести його в люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 ню-ню 05.12.2011 20:37
На фоне балбесов смотреться прикольней))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 sh239k25 05.12.2011 19:59
Боже спаси Черкассы и Черкасскую область от административны х бы***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 народ 05.12.2011 18:24
Да повиганяйте Ви вже накінець цих бездарних, тупоголових підлабузників, скільки ж можна це терпіти, робиться стільки роботи, а "помічники" всі досягнення та результати зводять на нівець! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 chek 05.12.2011 18:20
"посаду, яка була вказана неправильно" - орать на них бесполезно, выгонять надо к чёртовой бабушки и без "нежностей", а то вообще о...ли, сотрудники ОДА и не могут указать должность :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Детектор 05.12.2011 16:53
:lol: Сергію Борисовичу, якби у нас за помилки в словах і назвах звільняли, то і ваш бос, і прем"єр Янович давно посади залишили б. А якщо вже говорити про реХВорми, які "крокують", то першим у три шиї за пустопорожню програму, яку ви називаєте "Село двадцять-двадцять" заступника Васю гнати треба!!!