реклама

реклама

У Смілі активісти і волонтери провели "виховну бесіду" з учителем праці однієї з місцевих загальноосвітніх шкіл. 55-річний педагог Сергій Щ. розміщував на своїй сторінці соціальної мережі "Одноклассники" дописи і світлини сепаратистського змісту зі спільнот "Русская душа (Новороссия)", "Антимайдан", "Славянская правда" тощо. Відео зустрічі опублікував на своїй сторінці у Facebook волонтер, член виконкому Смілянської міськради Віктор Овчаренко, пише ВІККА

588

"Душимо прихований сепаратизм у школі", – написав він.

У відео вчитель підтвердив, що це його сторінка у соцмережі.

"Ви ж навчаєте дітей у школі! Усі вчителі, тим паче ваша школа, допомагають армії, плетуть маскувальні сітки. А ви в цей час паплюжите наших військових, звинувачуєте їх в гибелі мирних жителів і прославляєте Новоросію", – звернулися до нього атовці і волонтери.

У своє виправдання чоловік сказав, що проти війни.

"Нас розділили. Ми слов’яни", – спробував пояснити свою позицію Сергій Щ.

Згодом сказав, що не пам’ятає дописів, які він розміщував.

"Можливо, емоційний стан був. Я не прославляю нікого", – сказав він.

Віктор Овчаренко пообіцяв попередити СБУ про проросійські й антидержавницькі настрої учителя та запитати дітей, чи не пропагує він сепаратизм на шкільних заняттях.

реклама

Коментарі  

 
+1 #24 Зіновій 23.05.2017 10:54
Цитую Vamp321:
Люди не могут писать в инете. Фашизм самый обыкновенный.

а ти що зараз зробив??? Що хочеш те й пишеш! Цікаво твій дід чи прадід під час другої світової також обурювався тим, що не міг видавати якісь листівки про те, що німці нам класові брати і їх просто розділили??? От через таких недолугих як ти ми й маємо війну. А вчитель цей рідкісний.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 СОЛДАТ 22.05.2017 20:40
Цитую Айболіт:
Цитую СОЛДАТ:
Схоже що рюський мір вибрав Смілу своєю столицею. :lol:

Все просто. У Смілі - психіатрична лікарня - от там і концентруються "народні мери", "скрепні контролери" і "мЫшебратья". Насправді їх там буквально з десяток - просто дуже від них смердить :-x

Смілянська психіатрична лікарня тут, мабуть, грає незначну роль.Головну роль однозначно грає всесвітня психіатрична лікарня з центром у москві.І оцей пикатий Сергій Щ.явно іі пацієнт. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Ну і пика в нього! 22.05.2017 15:56
У розділ "Інші матеріали по темі" треба було вписати статтю про те, що в Корсуні місцеві люди не хотіли, щоб там похоронили сепаратиста. А ще - статтю про сєпара, якого зараз судять у Черкасах і можуть засадити на 15 років на нари.
Цьому "вчителю" зі Сміли було б корисно почитати ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Айболіт 22.05.2017 15:45
Цитую СОЛДАТ:
Схоже що рюський мір вибрав Смілу своєю столицею. :lol:

Все просто. У Смілі - психіатрична лікарня - от там і концентруються "народні мери", "скрепні контролери" і "мЫшебратья". Насправді їх там буквально з десяток - просто дуже від них смердить :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 СОЛДАТ 22.05.2017 15:32
Цитую Ворюга бюджетний:
Цитую Бридко від таких:
Козел він, а не педагог! Живе ж таке мордасте чмо в українській Смілі, жує український хліб, отримує зарплату від держави Україна і цю ж таки Україну обгиджує?!


Цікаво що за сепари мінусують. У Смілі царює руський мір?

Схоже що рюський мір вибрав Смілу своєю столицею. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Ворюга бюджетний 22.05.2017 14:45
Цитую Бридко від таких:
Козел він, а не педагог! Живе ж таке мордасте чмо в українській Смілі, жує український хліб, отримує зарплату від держави Україна і цю ж таки Україну обгиджує?!


Цікаво що за сепари мінусують. У Смілі царює руський мір?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Ворюга бюджетний 22.05.2017 14:44
Цитую Vamp321:
Люди не могут писать в инете. Фашизм самый обыкновенный.


Чемодан вокзал - Рашка.Вали кулем. Там не фашизм
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Vamp321 21.05.2017 10:29
Люди не могут писать в инете. Фашизм самый обыкновенный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 СОЛДАТ 21.05.2017 09:33
Цитую Вася:
Вчитель повинен говорити те, що думає. Правда, що ми слов'яни? Правда! Правда, що нас розділили політики і бандити? Правда! Бажання закінчити війну є у кожної людини з здоровим глуздом. Нормальний вчитель.

Вчитель праці повинен вчити дітей як зробити стільця(чи що вони там зараз майструють).Говорити про те, що він думає, у нього буде нагода при зустрічі з слідчими СБУ - коли ті прийдуть до нього провести для початку бесіду.Якщо говорити про слов"ян - то дійсно правда що ми ними є.Це украінці,білору си,поляки,чехи, болгари і т.д.Але не росіяни. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 СОЛДАТ 20.05.2017 19:26
Цитую Антистец:
Злобныы, завистливые и тупые неудачники не могут прердложить окружающему миру ничего кроме демагогии пещерного национализма. В этой стране таких осталось слишком много и они не дадут нормально жить остальным людям. Само собой такое не рассасывается.

А ты попробуй сосать активнее.У тебя должно получиться. :-)