реклама

реклама

Працівники комунального закладу "Черкаська міська стоматологічна поліклініка" у кабінеті в робочий час пили пиво.

Цей інцидент зафіксував журналіст Вадим Комаров та оприлюднив фото на своїй сторінці у Facebook.

Вже під час сьогоднішньої сесії Черкаської міськради депутат Максим Шадловський попросив провести перевірку за цим фактом. І у разі  якщо він підтвердиться, то розглянути питання про відповідність головного-лікаря-директора та його заступника із медичної частини займаним посадам у комунальному закладі.

У підсумку депутати підтримали запит Шадловського, - інформує сайт "Zmi.ck.ua".

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 Правдолюб 11.06.2017 13:48
Это уровень лечения хохлов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 язон 08.06.2017 15:50
Цитую правда:
стоматологи бухають не лише в цьому закладі. Взагалі офігєли ці лікарі. А гроші які деруть?

какие слесаря-сантехники, какие строители - такие и врачи. Не нравится - звези других и попробуй заставить здесь работать за эту зарплату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 язон 08.06.2017 15:49
Цитую експерт:
Отже - лише фото та доводи йолопа Комарова.

Два основных нюанса: 1. главврач и его заместитель по должности не занимаются приёмом пациентов. 2. На фото в помещении свет горит. В котором часу нынче темнеет и когда рабочее время заканчивается? До сих пор Комарова уважал, но ЭТО - ни в какие ворота!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 правда 08.06.2017 08:51
стоматологи бухають не лише в цьому закладі. Взагалі офігєли ці лікарі. А гроші які деруть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 експерт 07.06.2017 17:10
По перше - як Комаров встановив що речовина у пляшках пивас а не сеча хворих паціентів або звичайнісінький квас ???? По друге - як встановити кількість проміле у крові працівників ? Де сказано - що ковток пива заборонено ? Хто доведе що працівники були нетверезі на робочому місці ? Де свідки ? У законодавстві немає обовязку працівника на вимогу роботодавця проходити медогляд на стан спяніння, шановні ! Отже - лише фото та доводи йолопа Комарова. Воно і зрозуміло - горе журналіст боїться розслідувати гучні резонансні справи - бо компетенції не вистачає - та і боязно - отже - до лікарів вирішив вчипитися - це ж треба - нишпорить під вікнами комунальних закладів - шпигунські фото робити )) та й депутат недалеко пішов - підтримав чого горе - журналюгу - на сесії голослівне питання виніс на розгляд.... У нашому суспільстві мало хіба інших проблем які дійсно вимагають вирішення ??? дурень на дурневі дурнем поганяє !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Мойша 07.06.2017 14:57
Можливо то не пиво у пляшках, а лимонад :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 007 07.06.2017 14:27
Тепер так званий журналіст Комаров зуби лічити буде лише в своїх долонях :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 язон 07.06.2017 14:08
Не, когда из облсовета среди бела дня вываливается пьянь в трусах, банном халате и шлёпанцах - всё нормально? Боремся только со стоматологами? Папарацци - может, и выгодная профессия в смысле заработка. Если знать, кому потом снимки продать. Но вот руки любителям подглядывать в окошко и замочную скважину - точно ни один нормальный человек не подаст. А могут и в морду дать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Сидоров 07.06.2017 13:01
Если кто докажет, что журналисты не пьют на рабочем месте,пусть первым бросит в меня камень. :-x