реклама

реклама

Згідно інформації сайту електронних декларацій НАЗК, суддя Господарського суду Черкаської області Спаських Наталія Миколаївна задекларувала за минулий рік, за нашими підрахунками більше 5 мільйонів гривень в еквіваленті на рахунках в банках і готівкою, маючи офіційний дохід в трохи більше 250 тисяч гривень.

Про це пише «Дзвін».

Також, у власності сім’ї судді перебувають автомобілі, квартири, офіси, величезні земельні ділянки в Черкасах в тисячі квадратних метрів та недобудовані споруди.

Зокрема в декларації Наталії Миколаївни зазначається, що на її рахунку в “Приватбанку” є близько 200 тисяч доларів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 депутат 12.06.2017 13:19
Один наколядував, інша заробила, хоча походження цих грошей одинакове-хабарі. Чомусь ні один сірий, своїм горбом таких грошей не заробив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 ДорогаА ти... 12.06.2017 11:49
Тепер до цієї "судді" боятимуться звертатися люди :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Лего 12.06.2017 11:13
Цитую минюст:
З якою метою надруковано?з ким не поділилася?загальнодержавн а політика це знищення інтелігенції,пе нсіонерів,хвори х,багатодітних.Суддю показово надрукували,про блема не в ній


Усі українські судді мають сидіти у тюрмі. І ця зокрема. Набрати нових.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Старик 12.06.2017 09:32
Прочерк, не тупи!!!! За предыдущий год декларация почти такая же... Так что заработаны денежки точно не за последний год!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Бонд 12.06.2017 08:16
судді вже показують свої доходи (декларації) проятгом останніх 10 років. Тому впевнений що це дохід точно не за рік....

Якщо вже така стаття друкується то зробіть аналітику за всі роки по деклараціям....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 минюст 11.06.2017 12:36
суддя задекларувала,а інші приховали значно більше,#не пойман-не вор#
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 минюст 11.06.2017 12:34
З якою метою надруковано?з ким не поділилася?загальнодержавн а політика це знищення інтелігенції,пе нсіонерів,хвори х,багатодітних.Суддю показово надрукували,про блема не в ній
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Олексій 10.06.2017 19:42
А дійсно, а що далі??? От країна дураків і ідіотів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 стабилизец 10.06.2017 14:20
если за столько лет никто не вякнул, значит, всех устраивает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 Педагог 10.06.2017 13:05
І, що сумно, що майже всі вони ненаситні, повні жадоби до грошей. Про яке правосуддя може бути мова з боку таких служителів Феміди, адже за прийняті незаконні та корумповані рішення судді як правило ніякої відповідальност і не несуть. Безкарність породжує зловживання.