На сьогоднішній сесії Черкаської облради розглядався запит депутата Романа Буданцева, який просив виділити для Чорнобаївського відділу поліції службове авто.

Однак для допомоги поліції не набралося необхідної кількості голосів.

78965

реклама

Коментарі  

 
-1 #3 Українка 23.06.2017 16:57
Нормальний депутат і нормальне звернення. Питання транспорту поліції потрібно вирішувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Щука 23.06.2017 16:38
Хто б не просив, а авто потрібно давати! В принцципі можна і на конях, але це не дешевше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Містянин. 23.06.2017 14:13
Як заступник міського голови Буданцев ну ніякий. Знає тільки як схемки малювати. Напевне те ж саме можна сказати про нього і як про депутата?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100