Черкаський депутат Юрій Тренкін просить врахувати пропозиції жителів Митниці щодо детальних планів території набережної від вантажного порту до вул. Сержанта Жужоми та від парку по вул. Сержанта Жужоми до автодороги H-16 (Золотоноша-Умань). Із відповідним листом він звернувся до міського голови Анатолія Бондаренка, пише ВІККА

hqdefault

"На сьогодні мікрорайон "Митниця" є одним із найпривабливіших мікрорайонів міста, який забудовується дуже швидкими темпами. До мене почали звертатися місцеві жителі з проханням не допустити забудови тієї невеликої території, яка ще лишилася. Я сам, як житель цього мікрорайону, категорично проти подібних забудов", – написав Тренкін у Facebook.

579048
933161

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 Ох 01.07.2017 09:04
У нас "заколдованный круг"
Якщо не в темі, значить кругом бандіти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Ох 30.06.2017 23:14
Цитую Урюк:
Ціна цього папірця дорівнює - 0. А от жителям Митниці потрібно захищати свою землю.

Їхня земля закінчується в межах квартири на яку в них право на власність.
Прибрати в під"їзді не моє, а щоб комусь хтось поруч побудував житло то ну його нах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Назар 30.06.2017 22:34
Тренькін ! Чия б корова мичала та тільки не твоя. Ти ***** бюджету та землі перший, тож мовчи і жуй, скоро твій час скінчиться. Те, що ти пишеш то мало б місце для обговорення, але якби це написав хтось інший, справжній, а не ти фальшивий та жадний злодюга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Урюк 30.06.2017 15:03
Ціна цього папірця дорівнює - 0. А от жителям Митниці потрібно захищати свою землю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Тавр 30.06.2017 11:45
Цитую Мавр:
Скільки понавилазоло всякої шантрапи,яка користується беззаконням і бездіяльністю влади! Гребуть мішками,і ніхто не "бачить"
Черкаси котяться до прірви з швидкістю метеорита.

Бо в них серце за "Батьківщину" рветься та їх принцесу Юлю. Слава богу хоч громадський туалет відремонтували по вул. Лазарєва, 4. Просторий, вікна великі, зручно буже громадянам нужду справляти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Щука 29.06.2017 17:57
Тренкін! А для чого забороняти! Треба будувати, дітей народжувати, розвиватися, будуватися! А, ти ///////// грошей /////// і тепер з другом залізякою свою вотчину хочеш організувати, місто в хутір перетворити і де ти в/////// живеш на митниці, коли по ящику ведеш репортаж з вілли за мільйони. Дурак ти Тренкін! І діло твоє дурне!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Мавр 29.06.2017 17:50
Скільки понавилазоло всякої шантрапи,яка користується беззаконням і бездіяльністю влади! Гребуть мішками,і ніхто не "бачить"
Черкаси котяться до прірви з швидкістю метеорита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Реаліст 29.06.2017 16:51
Трєнькін - тип злодійкуватий, але краще вже ставити у дворах Митниці його магазинчики, а не висотки Казаряна чи Мушієка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Світлана 29.06.2017 15:44
А я прошу знести всі МАФи тренкіна. На моє прохання бондаренко відреагує, чи своїх він не здає?