реклама

реклама

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко каже, що максимально задіюватиме сили лобістів в ВРУ, щоб центральна влада спрямувала кошти з резервних фондів на допомогу Черкащини.

Омаргалiев

Адже, нагадаємо, від буревію, що пронісся цими вихідними Черкащиною, найбільше постраждали Золотоніський район і місто Золотоноша, Чорнобаївський район і селище Чорнобай, Уманський і Черкаський райони. Було знеструмлено 181 населений пункт. 17 осіб було госпіталізовано.

– Є райони, де поруйнувало житло людям і їм немає де жити. Для вирішення питання потрібні ресурси. Ми вийшли напряму на виробників шифера, будівельних матеріалів. Працюємо в борг, адже щоб задіяти резервний фонд, потрібна ціла бюрократична процедура. В цілому, збитка від негоди становлять близько 400 мільйонів гривень. Максимально задіюватимемо сили наших лобістів. Зараз там знаходиться в Кабінеті міністрів мій заступник Костянтин Омаргалієв. Він вже з попередніми розрахунками, щоб опрацювати механізм оформлення документів. Але підкреслю, що ми вже робили театр… Без проектно-кошторисної документації поки не буде все узгоджено на рівні ДСНС, відповідних служб, то кошти не виділять. Тому треба проходити бюрократичний шлях, – зазначив Ткаченко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Гриша 05.07.2017 09:07
Хто-хто, а Омаргалієв вибивать уміє))) Опит напрацьований в 90-х)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 федор принципиальный 05.07.2017 08:43
Вывернули бы свои карманы да помогли черкащанам-слабо,мабуть,од ни словеса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 дуже цікаво 04.07.2017 19:56
Цитую Цікаво:
Якщо оцінити масштаби руйнувань, то, як на мене, Чорнобай постраждав більше, ніж Золотоноша, проте преса навязує інше. Чому? Хоча тут є певний звязок....
Невже знову на біді людей хтось з можновладців хоче підзаробити... Сумно


в Золотоноші просто багато друзів молодості, партнерів по бізнесу, тому й вигідно туди спрямовувати кошти - простіше домовиться, і більш-менш можна бути впевненому, що не кинуть і триматимуть язик за зубами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Коментар 04.07.2017 17:02
"Кому війна, а кому мамка рідна" - як у державі, так і на місцях! Нинішнім можновладцям не потрібно видумувать ніяких схем для виводу грошей з бюджету, як при "злочинній владі" було, ці схеми самі йдуть у руку! То Европа підкине, то МВФ, то на війну, а тут ще стихія! Тільки бери та освоюй! Для цього і хисту особливого не потрібно, тільки доступ до корита!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 депутат 04.07.2017 15:35
А як бути аграрним і бізнесмена, зробіть хоча б буд.матеріали,шифер ,скло цвяхи по мінімальній ціні.А то шифер був 100,а зараз 200,кому горе,а кому заробіток.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Цікаво 04.07.2017 13:26
Якщо оцінити масштаби руйнувань, то, як на мене, Чорнобай постраждав більше, ніж Золотоноша, проте преса навязує інше. Чому? Хоча тут є певний звязок....
Невже знову на біді людей хтось з можновладців хоче підзаробити... Сумно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Коментар 04.07.2017 12:53
"Ноліки" вже стрибають перед очима цих лобістів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Білик В. 04.07.2017 12:34
Боксер, а не лобіст