реклама Делікат

Радником міського голови Черкас Сергія Одарича на громадських засадах став депутат міської ради Андрій Більда. Він опікуватиметься питаннями освіти, культури та спорту, інформують в прес-служби мерії міста.

Андрій Більда - активний член Партії вільних демократів, або "команди Одарича"

Андрій Більда - активний член Партії вільних демократів, або "команди Одарича"


 – Призначення Андрія Олександровича радником досить суттєво додасть у розвиток гуманітарної галузі міста. Ми вже сьогодні активно співпрацюємо над вирішенням низки проблем освіти, культури та спорту, – відзначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики черкаського міськвиконкому Ірина Топчій.

Як інформує сайт міськради, Андрій Більда є майстром спорту з тріатлону, та майстром спорту з морського багатоборства. Із 2008 року й дотепер він працює тренером-викладачем із тріатлону в Черкаській спортивній школі «Олімп».

Крім того, радником міського головит стала і Ольга Голов`юк. Вона займатиметься впровадженням системи якості. До цього часу Ольга Голов`юк впроваджувала систему ISO у Соснівській райраді.

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 Urri 12.04.2012 08:42
Цитую Шу:
...заробляє гроші і за власний кошт асфальтував вулиці...

Ржу німагу :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 кактус 11.04.2012 17:58
Цитую федор принципиальный:
вот почему город имеет то что имеет одарич без образования опыта работы окружил себя подобными поэтому мы без дорог с самыми высокими коммунальными платежами в грязи несвоевременной выплатой зарплты медикам и педагогам угробленным коммунальным транспортом стеклопакетов автобана одарич уйди тебя не любят

Федорено горе говори за себе! Крім тебе, є ще інші черкащани, які мають свою думку. Не засмічуй ганебними коментарями новини. Мені от більше не подобається Тулуб з його донецькими прихвостнями. За часів Одарича Черкаси розквітли і це факт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 федор принципиальный 11.04.2012 17:48
вот почему город имеет то что имеет одарич без образования опыта работы окружил себя подобными поэтому мы без дорог с самыми высокими коммунальными платежами в грязи несвоевременной выплатой зарплты медикам и педагогам угробленным коммунальным транспортом стеклопакетов автобана одарич уйди тебя не любят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Черкащанка 11.04.2012 17:07
[quote name="Kotovsky"]Я б посоромився озвучувати НОВУ посаду Андрія Більди повністю. Чому? Не можна не погодитись, що він має видатні спортивні досягнення, але це не робить його Спеціалістом (а тим більш Радником) з питань Освіти та Культури, зважаючи на його "Педагогічний" досвід. На скільки відомо з біографії народного депутата А.Більди, що розміщена на сайті "міського голови" (http://www.rada.cherkassy.ua/ua/person.php?s=2&s1=168&s2=211&view=66), він жодного дня не працював за фахом, а одразу подався в оператори на "Вікку", а потім, через 2 роки, відкрив в собі "підприємницьку жилу" і пішло-поїхало. На мій погляд директору департаменту І.
Яка хата такий тин, який батько такий син. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Kotovsky 15.12.2011 16:37
Цитую Дмитро:
На самом деле, человек был развит во многом.

Фракція «Вільні Демократи»
Посада/Комісія: З питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики

при цьому: освіта - фізкультурний факультет Черкаського педагогічного інституту, стаж роботи за фахом - 0, після закінчення навчання - підприємець (цитую "з 1996 року й донині ініціює підприємницьку діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування, будматеріалами; у виробництві будматеріалів; у галузі автотранспортни х послуги.Протягом 1997 – 1998 років Андрій Олександрович опановував тонкощі відеооператорсь кої справи на телерадіокомпан ії „ВІККА”)

вважайте мене ким завгодно, але ЦЕ ВСЕ не налазить на голову.
"С таким талантом и на свободе..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Kotovsky 15.12.2011 16:25
Я нічого не маю проти його "підприємницької " та благодійної діяльності. Нехай заробляє собі на хліб і дещо до хліба, та щоб залишилось чим поділитись з нужденними. Я буду тільки радий з того (аби все було, як то кажуть "чисто"). Але всі ті великі успіхи в спорті та "причетність до бізнесу", вміння тримати "нос по ветру" не роблять його Професіоналом в освіті, а тим більше в культурі(не "фіз", а просто)... Можливо він гарна людина, що з щирою душею допомагає спортсменам (що правда не відомо як саме?), щиросердно допомагає директору департаменту освіти Ірині Топчій (тільки от в чому?). А ярлик радника - це така форма вдячності за "допомогу". Хто знає? Хто знає, за що іще йому мер подякував таким чином? Можливо знає "Шу", та нам про це не скаже. Своїх треба підтримувати "невзирая"...
Може хтось знає для чого пана Андрія понесло в Грузію? А як-же без нього бізнес та освіта з культурою обходяться, без його порад?
До-речі "хороший человек" ще не є професією.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Мойша 15.12.2011 12:55
А худею с этой Оксаны Колісник, за что не возьмись, ну просто везде она спец, по любым вопросам и проблемам! А все вокруг просто дураки и тупицы!

Что бы мы без вас делали! :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 Дмитро 15.12.2011 12:18
На самом деле, человек был развит во многом. А что касается спорта, то он в свое время понял, что на жизнь спортом не заработать. И реализовал себя в предприниматель стве, и сейчас имеет возможность больше помогать финансово и административно .. У нас получается, что чем больше у человека плюсов, значит он "плохой" ..? Наоборот - человек не пьет, ведет активную жизненную позицию. Если у него нет педагогического образования, а есть энергия и желание что-то менять, то именно это и надо для нашего спорта. И он куда эффективнее будет чем опытный учитель, тренер. Главное результат, а Бильда его добывается. За что спасибо .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Шу 15.12.2011 10:13
sh239k25 і котовський цей неук став чемпіоном, він президент федерації тріатлону України, залуєчає дітей до спорту, організовує спортивні заходи, ставить спортивні площадки, заробляє гроші і за власний кошт асфальтував вулиці. А ви сидите у інтернеті і др...., невдахи. ЗВісноЮ свобода слова і все таке інше, але б на вашому місці нормальна людина рота б краще не відчиняла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Лікар 14.12.2011 21:30
Одаричу потрібні недалекоглядні радники, щоб хоча б на їх фоні виглядати розумним

Цікаво, як додали "вміння" Більди на сайті після того, як він придбав найсучаснішу тойоту
А то у людей виникло питання , звідки це такі кошти у тренера спортшколи
Тепер і одаричу дасть покататись на громадських засадах