реклама Делікат

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вже відчув на собі активізацію «деяких політиків», що хотіли б балотуватися восени наступного року до Верховної Ради від округів на Черкащині. Про це він повідомив, відповідаючи на запитання «Прочерку» під час сьогоднішньої прес-конференції.

IMG_2723

– Активізувалися вже, приходять вже. Вони згадали, що є Черкащина, що є люди, які чогось хочуть. І почали роздавати пряники… Я вважаю, що це політика хибна, вона ні до чого не приведе. Не можна сьогодні з людьми працювати від виборів до виборів. Давайте працювати в той період, коли нема виборів. Саме тоді й поліпшувати житлові умови людей, - зазначив Сергій Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 sergo 16.12.2011 20:24
ХАИ не п-т влизло -уже на биг-мордах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Критик 15.12.2011 22:04
Тулуба в депутати на лівому березі. Балатуйся сергелику. Виборці дадуть оцінку за те, що обдер область, як липку. В Донецьку був сергела 10 процентів, а нині на Черкащині забирає всі 50! ...........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 sh239k25 15.12.2011 21:14
Тогда на прежде надо начать с себя и прекратить бездарные фото сессии.
Но уже сейчас видно как туловище и гарри потэр обаср*****.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Тулуб 15.12.2011 11:05
Мммм, як же мене давить "жаба",що вони роздають, а зо мною не діляться....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Політтехнолог 14.12.2011 20:20
А шо Тулуб поліпшив людям? Точно кажуть - чиє б гарчало, а чиє б і мовчало...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 sergo 14.12.2011 20:07
а у ваших что только сухари остались?и те през** по старой памяти забирает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Губский 14.12.2011 17:47
Это что ж получается. Я зря деньги выкинул на телевизоры, деньги телеканалам? :cry: Сколько раз такой вариант проходил, стать депутатом за две депутатских зарплаты 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Країна дурнів 14.12.2011 17:00
Дивно, а чому це нещодавно активізувалась Партія регіонів, за державні кошти дітям-інвалідам подарунки роздавали (http://procherk.info/news/7-cherkassy/5121-cherkaska-partija-regioniv-virishila-vikoristati-dlja-agitatsiyi-ditej-invalidiv), чи подвійна мораль - норма для нинішньої влади?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 Молодець,Тулуб! 14.12.2011 17:00
Фактично, закликав Лівий берег голосувати за Томенка і дав установку посилати на юх "пряничника" Губського 8) ;-) 8)