Вчора, на сайті «Прочерк» виникли технічні проблеми, через які видання не могло транслювати новини протягом дня.

Сталось це через те, що одночасно відмовили обидва жорстких диска (в RAID-масиві) на сервері німецького провайдера, який надає послуги  інформагентству "Прочерк".

Зрештою, технічному працівнику «Прочерку» вдалось оперативно виправити збій та відновити роботу сайту.

Редакція «Прочерку» просить вибачення у читачів за тимчасові незручності та дякує за розуміння!

реклама

Коментарі  

 
-2 #15 Уманский Еврей 12.07.2017 03:25
Ну слава Богу. А то подумал что рука Кремля или евреи виноваты что сайт не работал. Когда свобода слова существует, то силовики не закрывают сайты и т.д. Так что думайте как над Украиной издевается государство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 а город подумал 11.07.2017 23:59
- ученья идут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 СОЛДАТ 11.07.2017 16:09
Цитую Я черкащанин:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Я черкащанин:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="

Вам "шановний" не подобається свобода слова в Украіні? Чи ностальгія за радянськими газетами замучила? Політичний казус - як Ви дозволили собі виразитися - це не антиукраінський контент в коментаріях а наявність самих коментаторів на третьому році війни.Ще питання будуть? :lol:

Ну, власне кажучи, мені здалося, що це Вам не подобається свобода слова в Україні.


Дозволю собі дати Вам пораду.Якщо часто здається, то пробуйте хреститися.Може допоможе.А свобода слова в любій краіні має деякі обмеження.Але то зовсім інша історія.Чи не так? :lol:

Дякую за пораду. Перехрестився.
Нема за що дякувати.Як кажуть в арміі "вільно, розійдись" :lol: Пробачте за деяку фамільярність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Я черкащанин 11.07.2017 15:52
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Я черкащанин:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="

Дякую за пораду. Перехрестився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Надрукуєш, адмін? 11.07.2017 15:49
"Тичеркащанин", а ти не задумувався над тим, чому всі інші черкаські сайти від самого початку війни без жодних цензорів і вказівок з Києва заблокували коменти від "колорадів", а "Прочерк" - ні?
Думаю, все банально просто - завдяки коментам "Прочерк" намагається накрутити хоч третину відвідувачів від тих, які у них були два роки тому. Не розуміють, що при цьому зростає кількість відвідувань і час перебування на сайті, але аж ніяк - не к-ть відвідувачів. Про гірші варіанти причини такої поведінки і думати не хочу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Надрукуєш, адмін? 11.07.2017 15:49
Цитую Я черкащанин:
Ну так, звичайно, все повинно бути як у радянських газетах. Політично вивірено, перевірено, щоб не підкопатися. Солдата призначити цензором

Якби ще "Тичеркащанин", та говорив щиро і незаангажовано - то міг би покритикувати "Солдата" за його категоричність і "цензором" подражниться по-дитячому. А так ти й сам прекрасно знаєш, що у с...раній рашці людей за "неугодні" коменти і лайки на підтримку України до буцегарні кидають - і це за те, що НЕ НА ЇХНІЙ ЗЕМЛІ відбувається. А от чмошників, які закликають до розколу України,лазячи по землі самої України, ти пропонуєш терпіти у коментах на "Прочерку"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 У городі бузина... 11.07.2017 15:48
Цитую Регіональна Тальнівщина:
А от не треба було яндекс-браузер використовувати - і все було б зашибісь. Але ж ні! Без радімого вконтактіка редактор жити не може, як же так - втратити зв'язок з руцкім мірком не так то просто ;-)

... а в Києві дядько.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 СОЛДАТ 11.07.2017 15:46
Цитую Я черкащанин:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 антириг 11.07.2017 15:46
А то ми вже засумували без риги вілкула :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Регіональна Тальнівщина 11.07.2017 15:41
А от не треба було яндекс-браузер використовувати - і все було б зашибісь. Але ж ні! Без радімого вконтактіка редактор жити не може, як же так - втратити зв'язок з руцкім мірком не так то просто ;-)