реклама

реклама

У заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва є багато питань з організації поставки необхідних будматеріалів та запчастин для проведення робіт на мосту через Дніпро. Про це він написав у Фейсбуці.

«Наприклад, сьогодні процес бетонування затримує необхідна кількість закладних яких тільки на лівий проїзд потрібно близько 400 одиниць. Так само є деталі які виготовляють в Німеччині(деформаційні шви). Наполегливо рекомендую підрядникам якомога швидше вирішувати питання постачання необхідних матеріалів так як це знову ж таки буде негативно впливати на своєчасне виконання робіт», - зазначив Омаргалієв.

реклама

Коментарі  

 
+4 #14 13 10.08.2017 11:23
Цитую 12:
Вони мають профільну освіту, щоб морозити про "виготовлення деформаційних швів в Німеччині"? Деформаційний шов - це розріз в конструкції (в даному випадку - в цементобетонній плиті)! І влаштовується він безпосередньо в місці виконання робіт! Для гідроізоляції можуть використовувати сь різні матеріали (в т.ч. - виготовлені в Німеччині). Але треба правильно формулювати, а не вводити пересічних громадян в оману й демонструвати своє невігластво!

P.S. - по таким висловлюванням й процесу організації робіт можна зробити висновки, які "специ" дорвалися до керівництва дорожнім господарством області!

Руки в брюки и балдериса ганяют
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Верник 10.08.2017 11:22
это еще раз подтверждает что пользы от этих омаргалиевых, ткаченок, и др. чинуш - ноль... Только обозначают, что они есть и типа контролируют, рекомендуют, комментируют, а воз и ныне там
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Mostbud 10.08.2017 10:18
Цитую федор принципиальный:
Омаргалиев,что спец по ремонту мостов

А окрім Омаргалієва із замів губра туди й відправить вже нікого. Коваль – гуманітарій, який нічого не тямить у математиці, окрім цифр на купюрах; Овчаренко – остаточно вратив довіру у політиків, спеціалістів і просто населення, бо немає такої теми, де він пообіцяв би, але не збрехав; Березань – просто «зеро». От і залишається Омаргалієв – у нього як не вийде, то зять Тамерлан допоможе)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 12 10.08.2017 09:17
Вони мають профільну освіту, щоб морозити про "виготовлення деформаційних швів в Німеччині"? Деформаційний шов - це розріз в конструкції (в даному випадку - в цементобетонній плиті)! І влаштовується він безпосередньо в місці виконання робіт! Для гідроізоляції можуть використовувати сь різні матеріали (в т.ч. - виготовлені в Німеччині). Але треба правильно формулювати, а не вводити пересічних громадян в оману й демонструвати своє невігластво!

P.S. - по таким висловлюванням й процесу організації робіт можна зробити висновки, які "специ" дорвалися до керівництва дорожнім господарством області!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 федор принципиальный 10.08.2017 08:15
ткаченко устал-в отпуске,коваль сейчас накерует.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Сотник 09.08.2017 23:31
Цитую Дід:
Да, хлопчаки - керманичі області з організацією виробничо-ремонтного процесу у Вас слабенько. Це все мабуть від того,що Ви непрацювали у виробничій сфері. Тяжко буде Вам вкластися у визначенні терміни завершення робіт!!Для Вас це серьйозний екзамен від результаиу складання якого Ви буде мати або бонуси або морально - політичні збитки. Докажіть що Ви щось можете зробити корисного людям!!

Занадто поважно Ви , Діду, звертаєтесь до цих, так званих "керманичів", а саме на "Ви", ще й з великої букви! Не заяслужили вони, аж ні чим, таке звернення!
Далі припущення:
Причина затримки ремонту мосту полягає в іншому, а саме - в цей час, значними темпами, форсується будівництво помешкання Радіслава Тка...ка, в Соснівці. Значна кількість міксерів і іншої будівної техніки працюють там майже цілодобово! По цьому- бетону на міст і не достатньо!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Петя 09.08.2017 23:07
Цитую федор принципиальный:
Омаргалиев,что спец по ремонту мостов,ЦУ дает,обидно что никто из этого тупого руководства не будет наказан-такая у нас страна,раньше уже некоторые керивныки уже бы валили лес-словоблудие и все.

Федя! Где бабки - там и "спецы", омар не исключение, у власти все такие...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 федор принципиальный 09.08.2017 20:45
Омаргалиев,что спец по ремонту мостов,ЦУ дает,обидно что никто из этого тупого руководства не будет наказан-такая у нас страна,раньше уже некоторые керивныки уже бы валили лес-словоблудие и все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Л 09.08.2017 19:15
Цитую Щука:
Цитую Медвед:
Эпическая сила!
Сколько ждали, готовились, а оно оказывается немцы виноваты! Не поставили деформационные швы!

Бо в німців с**а планова економіка! Не замовили вчасно, ждіть, коли буде включено в план виробництва. А в нас пожар!


У нас завжди пожар ...

І вічна риторика : "Хто винен ? " і " Що робити ? "
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Щука 09.08.2017 18:40
Цитую Медвед:
Эпическая сила!
Сколько ждали, готовились, а оно оказывается немцы виноваты! Не поставили деформационные швы!

Бо в німців с**а планова економіка! Не замовили вчасно, ждіть, коли буде включено в план виробництва. А в нас пожар!