реклама Делікат

Губернатор наголошує на відході влади від газет "Нова Доба" і "Черкаський край". Починає говорити про приватизацію ОДТРК "Рось"

Губернатор наголошує на відході влади від газет "Нова Доба" і "Черкаський край". Починає говорити про приватизацію ОДТРК "Рось"

Звітуючи учора про розвиток інформаційного простору Черкащини, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб висловив думку про можливе роздержавлення обласної телерадіокомпанії.

 – Ми дивимося в завтрашній день по іншому. Сьогодні ми вже думаємо про те, а чому б не роздержавити державну обласну телекомпанію? Може це покращить деякі умови функціонування і роботи цієї компанії? А чому сьогодні не подумати про наші великі і дуже цікаві газети «Черкаський край» і «Нова доба». Обласна державна адміністрація дотримала слова, вона вийшла з засновників. Тож сьогодні це комунальні підприємства обласної ради, – зауважив Сергій Тулуб. – Чому не піти далі і не створити дійсно рівний ринок. Хто заважає?...

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 sergo 21.12.2011 22:36
кто владеет информацией-тот владеет миром!жаль что властелины одни недогрызки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 пугач 21.12.2011 01:20
Почему никто не думает о людях(работники хотят получать достойную зарплату,телезр ители и радиослушатели-интересные программы),поче му надо всё продавать?Почему-то "РОСЬ" ФМ слушают,так почему не сделать,чтобы и проводное радио было интересно слушать всем возрастным категориям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Критик 20.12.2011 20:23
Яке відношення має тулуб*** до телекомпанії? По закону, ніякого! Але ж втручається в її діяльність. Огидно дивитись на цього "Героя" з узурпації Черкащини на телеканалі "Рось". Чим частіше цей мурлик з'являється на екрані, тим рейтинг "Росі" рухається до нуля. Не пускайте *** до праграм. Від цього ТРК лише вмграє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Yes! 20.12.2011 17:54
Цитую Детектор:
Уздемір не надував би липові рейтинги, щоб обдурить Тулуба і втюхать йому г. в блискучій обгортці. Так роблять, коли вдвох хочуть впарить цей "шедевр" комусь третьому.

Это да! Тулуб деньги считать умеет - сам он этот дутый фантОм покупать не станет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 гість 20.12.2011 17:06
А для того, щоб роздержавити ОДТРК,достатньо тількми бажання СБ Тулуба, чи ,може, парламенту треба якийсь закон пропхати,адже ОДТРК 25 штук по Україні набереться? ЧИ папа захотів-і баста,чхати на той парламент, я сам собі цар,так виходить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 гість 20.12.2011 16:54
А чого тУЛУБ ВЗАГАЛІ ЛІЗЕ У СПРАВИ ГАЗЕТ, ТЕЛЕКОМПАНІЙ? вІН МАБУТЬ, ПЕРЕПЛУТАВ,ЩО "рОСЬ"- ЦЕ НЕ КОМУНАЛЬНИЙ ЗМІ.уЖЕ ЯКБИ МОГЛИ, ТО Й ПОВІТРЯ РОЗДЕРЖАВИЛИ Б-- УСЕ МАЛО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 vfhaf 20.12.2011 16:04
Очередной бред сивой кобыла от губернатора. Знаю про газеты "Черкасский край" и "Нова Доба"- вышла ОДА из основателей, а пиарить власть заставляют еще больше. Только бесплатно. Держат на коротком поводке. "Добе" и "Молодежке" бело-голубой делают тираж, заставляя голов районов подписку делать. "Черкасский край" хотят убить вообще. То же будет и с "Росью". Без подпитки она просто загнется. Или Тулуб денег давать никому не хочет, а хочет бесплатного пиара? Тогда дела надо делать хорошие, а не языком молоть. А не нагибать СМИ(и государственные , и коммерческие) разными способами, заставляя петь хвалу себе любимым. Тулуб - враг черкасских СМИ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Детектор 20.12.2011 14:59
Цитую Mardo:
Він же її і купить!
Чи хтось сумнівається?

Я - сумніваюсь!! Уздемір не надував би липові рейтинги, щоб обдурить Тулуба і втюхать йому г. в блискучій обгортці. Так роблять, коли вдвох хочуть впарить цей "шедевр" комусь третьому. Як приклад - Герою України Бобову чи ще комусь настільки ж тямущому в ЗМІ і з зайвими грошима.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Психиатр 20.12.2011 12:59
Да он всех журналистов за дураков держит! Поделом!Заслужи ли, ообенно после публикования рейтингов Роси. Никто даже пометку не поставил - на правах реклами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Mardo 20.12.2011 12:24
Він же її і купить!
Чи хтось сумнівається?