реклама Делікат

Учора дружина голови Черкаської облдержадміністрації Галина Тулуб разом з головою Кам’янської райдержадміністрації Віталієм Архип’юком привітала з Днем святого Миколая вихованців Михайлівської школи-інтернату.

Чи не вперше на публіці на Черкащині з'явилась дружина губернатора Галина Тулуб

Чи не вперше на публіці на Черкащині з'явилась дружина губернатора Галина Тулуб


 Вони подарували дітям плазмовий телевізор, дитячі велосипеди та солодощі.

На зворотному шляху Галина Олегівна відвідала Кам’янський державний історико-культурний заповідник та літературно-меморіальний музей імені О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Блін 22.12.2011 10:11
Жінка Туловища на Шадріну схожа, еге ж? Але Шадріна гЕРОЯ любить більше, ніж жінка. Як то кажуть, "беззаветно".
А пана Архип'юка криза обійшла стороною, суддячи з вигляду його рум'яного, відкормленого личка. Надіюся, що і Кам'янський район живе так само добре, як його голова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Владимир Иванович Даль 21.12.2011 00:28
Цитую Детектор:
Дивне формулювання! "Перша леді" у кожній державі буває тільки одна. У випадку з Україною - це авторка "наколотих апєльсінчіков". Анжела Одарич, панове прочерківці - не перша леді міста, Галина Тулуб - не перша леді області, так само як і дружини голів сільських рад - не перші леді на селі! Що за штамповки якісь дивні? До речі, голова МВК - не "мер", так само як і голова ОДА - не "губернатор", він ніколи ним не був. Ви б ще Карася королем каналізації назвали чи Даценка - вождем опозиційних могікан!


Тулуб - царський намесник, представитель в покоренной области.
Одарыч - городничий, выборный из среды уездных людей, правитель города.
Даценко - карбонарий, по глупости вечный борец за свободу и равенство тех кому нравится жить в ярме и унижении.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Маруся 21.12.2011 00:24
Людоньки, ну чого ви такі злі? Адже добру справу зробила жіночка. А що хорошого кожен з вас зробив на це свято? Лише паскудити вмієте....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 sergo 20.12.2011 22:56
хорошая самореклама за чужой счет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Оксана Колісник 20.12.2011 22:35
Ну, щоб бути леді, треба ( у випадку дорослих заміжніх дам) мати шлюб із лордом, чи мілордом. Тобто, особою дворянського, лицарського походження. Уявіть собі звертання: "Мілорд Одарич", "Мілорд Тулуб". Тут навіть "ваше прєвосходітєльс тво" чи там "благородіє", вибачте, як корові сідло... Наче дорослі люди, а туди ж...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 гера 20.12.2011 21:34
Дійсна Перша Леді! 1рік і 7 місяців збирала кошти щоб зробити подарунок від Першої леді. ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Людмила 20.12.2011 20:11
Та напевно перша леді області нагнула буквою Г свого Сергія забрала пенсію незаконно призначену в 16 тис. грн. і накупила телевізорів і велосипедів для подарунків маличі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Рондо 20.12.2011 19:18
Цікаво, перша леді разом з чоловіком живе в гуртожитку університету? Чи Тулуб вже не розповсюджує шнягу про свій спартанський побут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 444 20.12.2011 19:12
"На зворотному шляху Галина Олегівна відвідала Кам’янський державний історико-культурний заповідник..."
Особливо сподобалася фраза "на зворотному шляху". Вона, мабуть, в Черкаси через Грушківку їхала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Yes 20.12.2011 19:10
Як у Паші Емільєвича з "12 стільців". Ця фізіономія - дзеркальне відображення усієї сучасної влади, яка нічого не робить, краде, сидить у нас на шиї, натомість***