реклама Делікат

Майборода обурена екологічними проектами мера Черкас

Майборода обурена екологічними проектами мера Черкас

Депутат обласної ради Любов Майборода, виступаючи на сесії міської ради, знову наголосила про недоцільність закупівлі 11 тисяч контейнерів для збору сміття в приватному секторі. За її словами, проігнорувавши ряд важливих питань, на які були передбачені кошти з природоохоронного фонду, міськрада виділила на сміттєбаки понад 3 мільйони гривень, і ще стільки ж місто має сплатити наступного року.

 - У природоохоронному фонді було передбачено 650 тисяч гривень для облаштування 100 майданчиків для роздільного збору сміття, але жодна копійка не була використана, жодний майданчик не облаштовано. Виділялося 570 тисяч на будівництво зливової каналізації по вул. Смілянській та Вернигори – жодна копійка не використана. Разом з тим, підписується угода про виділення 6 мільйонів 400 тисяч на закупівлю сміттєвих бачків. Це величезні кошти. Виникає питання – чи продумана ця схема, як вона буде працювати, - наголошувала Любов Майборода.

Любов Майборода застерегла міськраду: з іншими депутатами облради створить комісію, щоб подивитися, скільки надійшло контейнерів, як вони використовуються.

реклама

Коментарі  

 
-2 #10 Погляд 07.01.2012 16:08
а на шо на нього дивиться коли можна на Прочерку в коментах поп...пілікати?? Нащо питати Майбороду, що ВОНА встигла зробити для медицини коли нею КЕРУВАЛА? Стадо ведеться за вівцею,там і опиниться-ні з чим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Достали 06.01.2012 19:38
Цитую sh239k25:
Поставьте этот бачок на солнце и посмотрите сколько он проживет. Вот это будет *** - такой пластик на солнце моментально стареет и теряет пластичность.

Бачка то хоч бачив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 sh239k25 06.01.2012 02:47
Поставьте этот бачок на солнце и посмотрите сколько он проживет. Вот это будет *** - такой пластик на солнце моментально стареет и теряет пластичность.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Нетудихата 21.12.2011 15:29
КУДИ ДИВИТЬСЯ ПРОКУРАТУРА? ЯКЩО ОДАРИЧ З ДЗЮБОЮ ВЕСЬ БЮДЖЕТ НА БАЧКИ ПУСТЯТЬ, ЩО НАМ РОБИТИ? :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Віктор 21.12.2011 15:24
Майборода правильно ставить питання: навіщо стільки бачків? І чому не відремонтували ливневу каналізацію по Смілянській, якщо гроші були виділені? В дощ там цілі потоки і неможливо вулицю перейти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Вчитель 21.12.2011 15:20
Бездумне відмивання бабок. За такі гроші можна було в усіх школах унітази поміняти, гидко заходити в начальні заклади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Хочу бачок! 21.12.2011 15:18
А чому бачків закупили лише на 6,5 мільйонів? :roll: Пропоную на 60!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Аудит 21.12.2011 13:43
Одаричеве плем`я дерибанить місто по повній програмі.. Закупівля контейнерів для сміття - найбільша афера в Черкасах за версією газети "По-українські". То вони ще не все знають..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Місто успіху 21.12.2011 10:36
Схема відома: Одарич з Дзюбою поділять бабки. Скільки бачків надійде - ніхто не узнає, в тому числі і Майборода. Як будуть використовувати сь? Дзюба "розповість" - два роки тому на бачках "оприходував" мільйон. Були такі блискучі на коліщатках деякий час в Черкасах, потім зникли... Бачили подібні в Смілі.. 8) Підсумок - НАРЕШТІ ДЗЮБА СТАНЕ МІЛЬЙОНЕРОМ! З чим і вітаємо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Обыватель 21.12.2011 10:19
Да давай Любаша пора пиариться скоро выборы может кто и возьмет в свою партию правда уже майборода была во всех партиях разве еще только "свобода"? Может взять там ты еще не была