реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради Олександр Згіблов хоче зареєструвати петицію на сайті Черкаської міськради про встановлення кіоску із шаурмою біля будинку головного архітектора міста. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

Також Згіблов закликав черкащан не купувати продукти у тимчасових спорудах.

- Це не справедливо по відношенню до чесно працюючого бізнесу, до людей, які вкладають кошти у бізнес, будують супермаркети і працюють офіційно, - сказав Згіблов.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 орендна плата 18.08.2017 09:01
Згіблов сказав тільки те, що сказав. В подальшому дрібних підприємців будуть "зганяти" під дахи напівпустих торгових центрів та супермаркетів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 культурист 18.08.2017 08:59
Цитую Світлана:
Да-да-да! А ще один в спальню бондаренку. Чернуха ніколи не поставить свій підпис без наказу мера (занадто боягузливий).


за то, які мускули!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 федор принципиальный 18.08.2017 08:13
Цитую Щука:
Товарищ Згіблов! А для чого це робити? Що зміненться? Чи просто є тяга все життя плювати комуь в борщ? Що тобі Згіблов не хватає? Жереш у три горла, маєш маєток, машину, рахунки в банках, син прокурор. Що ще треба? Лежиш на матрасах венети! Чи шило в жопі по жізні коле!

Как правда колет глаза,моменталь но комментарии в минусе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 в тому дусі 17.08.2017 18:23
А ще на відстані 6м від вікна висотку з супермаркетом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Щука 17.08.2017 18:05
Товарищ Згіблов! А для чого це робити? Що зміненться? Чи просто є тяга все життя плювати комуь в борщ? Що тобі Згіблов не хватає? Жереш у три горла, маєш маєток, машину, рахунки в банках, син прокурор. Що ще треба? Лежиш на матрасах венети! Чи шило в жопі по жізні коле!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Черкасчанин 17.08.2017 16:42
Грамотный троллинг :-) :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 ВІРА 17.08.2017 15:10
В петицію треба ще включити вимогу, щоб гол. архітектор щодня годувався тією "якісною"
шаурмою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 федор принципиальный 17.08.2017 13:29
Покупайте все честно заработанное одарычем в "Венетто".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #2 1 17.08.2017 13:15
Тобто біля будинку гол.архітектора не можна ставити кіоски, а біля інших будинків - скільки завгодно? Що за дискримінація? Закон повинен бути однаковим для всіх!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 Світлана 17.08.2017 12:27
Да-да-да! А ще один в спальню бондаренку. Чернуха ніколи не поставить свій підпис без наказу мера (занадто боягузливий).