Депутат Черкаської міськради Олександр Згіблов хоче зареєструвати петицію на сайті Черкаської міськради про встановлення кіоску із шаурмою біля будинку головного архітектора міста. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

Також Згіблов закликав черкащан не купувати продукти у тимчасових спорудах.

- Це не справедливо по відношенню до чесно працюючого бізнесу, до людей, які вкладають кошти у бізнес, будують супермаркети і працюють офіційно, - сказав Згіблов.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 орендна плата 18.08.2017 09:01
Згіблов сказав тільки те, що сказав. В подальшому дрібних підприємців будуть "зганяти" під дахи напівпустих торгових центрів та супермаркетів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 культурист 18.08.2017 08:59
Цитую Світлана:
Да-да-да! А ще один в спальню бондаренку. Чернуха ніколи не поставить свій підпис без наказу мера (занадто боягузливий).


за то, які мускули!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 федор принципиальный 18.08.2017 08:13
Цитую Щука:
Товарищ Згіблов! А для чого це робити? Що зміненться? Чи просто є тяга все життя плювати комуь в борщ? Що тобі Згіблов не хватає? Жереш у три горла, маєш маєток, машину, рахунки в банках, син прокурор. Що ще треба? Лежиш на матрасах венети! Чи шило в жопі по жізні коле!

Как правда колет глаза,моменталь но комментарии в минусе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 в тому дусі 17.08.2017 18:23
А ще на відстані 6м від вікна висотку з супермаркетом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Щука 17.08.2017 18:05
Товарищ Згіблов! А для чого це робити? Що зміненться? Чи просто є тяга все життя плювати комуь в борщ? Що тобі Згіблов не хватає? Жереш у три горла, маєш маєток, машину, рахунки в банках, син прокурор. Що ще треба? Лежиш на матрасах венети! Чи шило в жопі по жізні коле!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Черкасчанин 17.08.2017 16:42
Грамотный троллинг :-) :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 ВІРА 17.08.2017 15:10
В петицію треба ще включити вимогу, щоб гол. архітектор щодня годувався тією "якісною"
шаурмою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 федор принципиальный 17.08.2017 13:29
Покупайте все честно заработанное одарычем в "Венетто".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #2 1 17.08.2017 13:15
Тобто біля будинку гол.архітектора не можна ставити кіоски, а біля інших будинків - скільки завгодно? Що за дискримінація? Закон повинен бути однаковим для всіх!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 Світлана 17.08.2017 12:27
Да-да-да! А ще один в спальню бондаренку. Чернуха ніколи не поставить свій підпис без наказу мера (занадто боягузливий).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100