реклама Делікат

Губернатор у постійному пошуку порядних кадрів

Губернатор у постійному пошуку порядних кадрів

«Міняв і буду міняти!» – запевнив черкащан голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, говорячи 19 грудня на прес-конференції про заміну кадрів.

 Як стверджує губернатор, заміна кадрів – «це питання життя». Мовляв, є різні причини, через які чиновники йдуть з посад.

– Всього їх (чиновників, що займали керівні посади на Черкащині – Ред.) пішло в цьому році десь 57 чи 60. Що це за керівники? У силу різних обставин вони покинули свої посади. На жаль, дехто помер. Дехто за віком. А дехто за станом здоров’я, бо знаєте, людина бігає, щоки такі червоні, все гаразд, а він – інвалід, хвора людина. Як же я буду тримати? Я ж не можу! – зауважив Сергій Борисович. – Тож скажу так: міняв і міняти буду. Адже треба працювати для людей! Знаєте, як раніше було (і це мій головний пріоритет): «Сначала думай о Родине». У даному випадку я кажу про Черкащину!

Насамкінець Сергій Тулуб навів соціально-економічні показники, за якими Черкащина пасе задніх. І підсумував:

– Буду шерстити як треба! Поки не знайду тих порядних людей, які будуть вирішувати проблеми, які є! – сказав губернатор.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 sergo 22.12.2011 22:40
от перемены мест слогаимых сумма не меняется... :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 sh239k25 22.12.2011 12:58
Кто бы тебя зашерстил и гарри потэра забери с собой. Пришельцы долбанные.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Дістали! 22.12.2011 09:51
І Кам'янського замініть!!! Краще вже пришліть знову когось чужого, ніж цього.................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 vics 22.12.2011 09:46
А може пора на пенсію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Ну-ну 22.12.2011 09:29
Цитую vik:
Тулуб - нормальна людина і гарний керівник. Вам якого не постав то все одно не такий буде. При ньому Черкащина хужою не стала.

Конечно, нормальный, кто спорит! Из двух сот самых влиятельных людей в Украине он занимает 117 место, оставив позади себя очень известных людей. И все эти 200 - тоже классно думают о себе и своем кармане. Какая Черкащина, какая Украина, какая Родина? ДУМАЙ О СЕБЕ - самый главный девиз нашего Героя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 vics 22.12.2011 09:21
Голова Черкаської облдержадмініст рації Сергій Тулуб, 57 років, оприлюднив декларацію про доходи. За минулий рік заробив 790,7 тис. грн. Із них заробітна плата — 243,4 тис., пенсія — 200,9 тис. Із 2005 року — пенсіонер.
Може пора і на пенсію, до Криму
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 sergo 21.12.2011 21:04
настоящих х*** ни как не найдет .... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 vik 21.12.2011 19:54
Тулуб - нормальна людина і гарний керівник. Вам якого не постав то все одно не такий буде. При ньому Черкащина хужою не стала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Марияія 21.12.2011 14:02
З себе почни, будь ласка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Вітя Бульба 21.12.2011 12:58
Всі порядні в Макеєвці!