реклама

реклама

23 серпня 2017 року черкаські свободівці організовують традиційний автопробіг на честь українського стягу.

Націоналісти запрошують усіх черкащан долучатися до автопробігу, що стартуватиме від пам’ятника Богдану Хмельницькому 23 серпня о 12:00.

А 24 серпня 2017 року патріотична громада міста пройде урочистим ходом на честь державного свята – Дня Незалежності.

Черкащан запрошують долучатись до Маршу, вітається національний одяг. Збір 24 серпня 2017 року о 16:00. Хід рушить від пам’ятника Богдану Хмельницькому до стели борцям за волю України.

Про це інформують у прес-службі ВО «Свобода».

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Слава У 20.08.2017 00:24
Цитую Бодя:
Эти гниды при власти постарались сделать всё,чтобы тот патриотический порыв,который ярко расцвёл на Майдане,успешно завял в настоящее время.Эта сволота,которая считает себя властью,облачас ь в обвёртку рошеновского патриотизма,нас только пахнет дерьмом,что большую часть народа Украине уже тошнит.Вот только это дерьмо у власти до сих пор не может понять,что если всех нас стошнит одновременно оно(дерьмо) не выплывет,хотя,к ак мы знаем,что дерьмо не тонет.

Патріотичний порив? Не смішите. Чому ж зараз його нема, коли влада відкрито знущається з українців і відкрито їх грабує і вбиває? "Стошнит одновременно"? Не тошнить чомусь вже четвертий рік. Не бреши хоча б собі. Ніякого пориву у 14 році небуло. Стадо вивели проти тодішньої зграї ті, кому треба було. А зараз стадо мовчить та жує траву. Та чекає, хто б його знову вивів. Але не виводять чомусь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 СЕРГЕЙ 18.08.2017 19:34
Цитую Бодя:
В чём заключается патриотизм-одеть вышиванку,с надрывом исполнить гимн.пройти пешей ходой, скандируя слава Украине,а потом без зазрения совести воровать, воровать, воровать.Эти гниды при власти постарались сделать всё,чтобы тот патриотический порыв,который ярко расцвёл на Майдане,успешно завял в настоящее время.Эта сволота,которая считает себя властью,облачас ь в обвёртку рошеновского патриотизма,нас только пахнет дерьмом,что большую часть народа Украине уже тошнит.Вот только это дерьмо у власти до сих пор не может понять,что если всех нас стошнит одновременно оно(дерьмо) не выплывет,хотя,к ак мы знаем,что дерьмо не тонет.

Поддерживаю А в СВОБОДЕ нет желания провести это в Крыму?Раньше то проводили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 СОЛДАТ 18.08.2017 18:40
А що на Вашу думку являється ознаками патріотизму?Я згоден,що бариги які одівають вишиванки і при цьому безбожно крадуть при кожній можливості не є патріотами,але чому простий роботяга далекий від політики і бізнесу, одівши вишиванку стає "вовком в овечій шкурі"?
Простий роботяга далекий від політики,не волає на різних там патріотичних заходах, бо він змушений банально виживати у цих жахливих умовах, а тому він або вже пакує валізи на Польшу або точить вила чекаючи слушного моменту.
Якщо простий роботяга далекий від політики то чому він під украінським прапором(патріо тизм?) виходить на головну площу міста вимагати заборговану йому приватним підприємством зарплатню?Чому не іде,скажімо, відразу в Австрію? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Пиндос 18.08.2017 15:24
Цитую СОЛДАТ:
Цитую депутат:
На мою думку, участь в урочистій ході у національному одязі, не являється ознаками патріотизму. Не хотілось бачить вовків в овечих шкурах.

А що на Вашу думку являється ознаками патріотизму?Я згоден,що бариги які одівають вишиванки і при цьому безбожно крадуть при кожній можливості не є патріотами,але чому простий роботяга далекий від політики і бізнесу, одівши вишиванку стає "вовком в овечій шкурі"?

Простий роботяга далекий від політики,не волає на різних там патріотичних заходах, бо він змушений банально виживати у цих жахливих умовах, а тому він або вже пакує валізи на Польшу або точить вила чекаючи слушного моменту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Бодя 18.08.2017 14:11
В чём заключается патриотизм-одеть вышиванку,с надрывом исполнить гимн.пройти пешей ходой, скандируя слава Украине,а потом без зазрения совести воровать, воровать, воровать.Эти гниды при власти постарались сделать всё,чтобы тот патриотический порыв,который ярко расцвёл на Майдане,успешно завял в настоящее время.Эта сволота,которая считает себя властью,облачас ь в обвёртку рошеновского патриотизма,нас только пахнет дерьмом,что большую часть народа Украине уже тошнит.Вот только это дерьмо у власти до сих пор не может понять,что если всех нас стошнит одновременно оно(дерьмо) не выплывет,хотя,к ак мы знаем,что дерьмо не тонет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 гарне фото 18.08.2017 13:13
Дуже приємно бачити представників ПАТ АЗОТ на такому заході.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 СОЛДАТ 18.08.2017 13:02
Цитую депутат:
На мою думку, участь в урочистій ході у національному одязі, не являється ознаками патріотизму. Не хотілось бачить вовків в овечих шкурах.

А що на Вашу думку являється ознаками патріотизму?Я згоден,що бариги які одівають вишиванки і при цьому безбожно крадуть при кожній можливості не є патріотами,але чому простий роботяга далекий від політики і бізнесу, одівши вишиванку стає "вовком в овечій шкурі"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 депутат 18.08.2017 12:29
На мою думку, участь в урочистій ході у національному одязі, не являється ознаками патріотизму. Не хотілось бачить вовків в овечих шкурах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Анатолій 18.08.2017 09:44
А чи не краще провести легкоатлетичний пробіг, а заощаджене пальне передати в зону АТО? Розумію, для цього потрібно вести здоровий спосіб життя - а це ПРОБЛЕМА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Черкащанин 18.08.2017 08:18
Автор знає значення терміну "стела"?!! Якби знав - не назвав би так пам'ятник Борцям за волю України.