Черкаська міська партійна організація ВО «Батьківщина» залишилася без свого керівника, оскільки днями Наталія Коваленко склала з себе відповідні повноваження. При цьому вона залишається головою фракції «Батьківщина» в Черкаській міськраді.

У коментарі «Прочерку» Наталія Коваленко коротко зауважила, що на такий крок її штовхнули причини, про які б вона не хотіла говорити. При цьому пані Наталія декілька разів наголосила, що це «внутрішньопартійне питання», а не якісь зовнішні чинники.

За словами Наталії Коваленко, тепер виконувача обов’язків нового керівника міської партійної організації повинна призначити облорганізація. Обрання ж керівника черкаських біло-сердечних відбудеться пізніше.

Зараз партійне керівництво в місті здійснюватимуть голови районних організацій: Придніпровської – Михайло Мушієк, а Соснівської – Роман Діскант.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Сусід 03.01.2012 17:45
Поліка-політікою, а кушать хочецця...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Микола 22.12.2011 19:56
Кажуть, що у Коваленко виник конфлікт з Мушієкой ще під час виборів до міської ради, коли вона відмовилась включати сина Мушієка до списку. Тоді Міша доклав "зусиль" щоб його включили в прохідну частину списку в Черкаський район де той зараз депутат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 патріот 22.12.2011 16:16
І найголовніше: хто ж тепер візьме цей портфель без ручки? Хто цей сміливець?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 патріот 22.12.2011 16:13
Тепер подивимося, на скільки погано працювала Коваленко. Скільки організують акцій у місті, виставлять наметів? мовчу вже про ріст рядів членів партії...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Армагедон 22.12.2011 15:40
В черкаському БЮТі вирішальну вагу має Міша Мушіяка. :P Наташа, ти не вписуєся в його "маштаби" :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Погляд 22.12.2011 15:20
Коваленко одна з небагатьох толкових людей, які залишалися в БЮТі і серед депутатів міської ради. Порівняйте її з ********кватним и Шабановичем, чи, приміром, Мамалигою..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Критик-а 22.12.2011 13:17
Правильное решение! Наталья, вас в БЮТе давно уже низа кого не держали, вы там просто существовали. Вы сделали правильный выбор! Пусть лучшую работу покажут крысы которые вас подсидели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 sergo 21.12.2011 22:22
рыба гниет с головы.но чистят ее с хвоста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Ватерлиния. 21.12.2011 17:06
Цитую Мария:
Що ж ти, Наташа, так? Як криса з тонучого корабля?

В БЮТе проблемы корабль тонет. ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #5 З країни Паханат 21.12.2011 16:14
Та й правильно - толку від неї все рівно ніякого - тільки щоки надувала та свої інтереси скрізь мала - яскравий приклад імпотентної опозиції :-*
Поки партія була в фаворі, поки й крута була, а як настала смута - в кущі...