реклама

реклама

Замість навчання у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №17 учні третього класу займалися перенесенням книг. Таку інформацію оприлюднив у соціальний мережі «Фейсбук» Дмитро Шакін.

21317518_813722435467367_6020958556404389469_n

Як ідеться у його дописі та у відео телеканалу «Антени», молодші школярі  разом із учителями школи переносили упаковки книг із вантажівки до бібліотеки. Останні на запитання журналіста відповіли, що самі не в змозі перенести книги, а щодо ваги упаковок сказали: «Ми що, їх заставляємо по 10 упаковок носити?».

Ситуація відразу почала жваво обговорюватися у соціальних мережах: одні засуджували адміністрацію школи, інші критично поставилися до самого допису.

У коментарі виданню "Вичерпно" в управлінні освіти департаменту Черкаської міської ради зазначили, що дії вчителів були порушенням.

- Відволікати дітей від навчального процесу окрім тих ситуацій, які прописані Кабінетом Міністрів, не дозволяється. Тому ситуація, яка сталася у школі, є порушенням, — зазначив заступник директора департаменту — начальник управління освіти Євген Степко.

Також Євген Петрович повідомив, що за клопотанням директора департаменту освіти і гуманітарної політики Черкас  вчителі, які були  причетні до того, що діти у навчальний час носили книги, мають понести відповідальність.

Про те, що у цій ситуації є порушення з боку педагогів, зазначив і директор школи Дмитро Бунякін.

- Під час перерви я побачив, що стоїть вантажівка і діти допомогають в тому, що беруть пакети і несуть їх до бібліотеки. Я відправив туди відразу технічних працівників, які замінили дітей. Після цього мною по факту того, що було побачено, була створена комісія щодо проведення службового розслідування. Зараз взято пояснення від бібліотекарів, вчителя. Наразі комісія готує акт стосовного того, що відбулося, — зазначив Дмитро Володимирович.

Також у школі нам повідомили про те, що батьки дітей написали пояснювальні записки, у яких не висловили претензій школі. Директор школи також додав, що ніякого відволікання дітей від уроків не відбувалося, а також зазначив, що бібліотекарі повинні були чітко надати інформацію техперсоналу про прибуття вантажівки із книгами, але чому вони цього не зробили зараз з’ясовується.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Буквар 16.05.2018 10:05
Цитую Стройся!:
Цитую Старий:
Ох, Бунякін... Копають під тебе... копають...

Під дурня і копати не треба - сам впаде ;-)

Не впаде, поки у школі вчаться діти з першої четвірки міської ради. Он навіть тротуарну плитку вимостили, в через дорогу до ЗАГСу пройти неможиво, такі баюри та котловани на тротуарі :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 костяк 06.09.2017 14:03
та вони ж не матюкалися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 федор принципиальный 06.09.2017 12:02
Детвора перенесла стопку книг и какой шум,а то,что эти детки уже курят и матерятся,дома ничего не хотят делат,уткнувшис ь в смартфоны-это нормально.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 123 06.09.2017 11:41
Шакін, в цьому році, Бунякіна доб'є! Адже завдяки останньому став відомим на всю Україну! Тепер розкручує наступний сюжет! А Бунякін, таки - ..............в черговий раз нічого не знав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Сатирик 06.09.2017 11:28
Перенесення шкільних книг - найстрашніше і найзлочинніше порушення, яке тільки може бути в освіті. Треба увести спеціальну статтю до кримінального кодексу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Черкас 06.09.2017 10:48
Цитую Петренко:
Це Саєнко написав?

Цитую Не соромно, Бунякін?!:
Невиправний ...........! Як попався з мажорчиком-старшоккласнико м, який регулярно паркувався на тротуарі під вікнами його кабінету - бунякін сказав, що не бачив цього.
Як дурепа-училка "учіла родіну любіть", горлаючи на дітей - теж косив під глухонімого.
А тепер, коли натицяли носом, як шкодливого кота, у припахування малолітніх до розгрузки - боягузливо спихає все на вчителів.
Не директор, а ганьба. Ні в яке порівняння не йдеш з попередником - Саєнком!

Якраз Саєнко цього ***** Бунякіна і поставив на своє місце, коли став начальником відділу освіти МВК. А зараз він - директор Першої гімназії, яка замінила 17-у школу на позиції кращої школи міста. Чого б це Саєнко заздрив своєму ставленику, над яким сьогодні все місто насміхається, а Міносвіти придивляється до його діяльності? :-) Питання ще до самого Саєнка - як він так жорстко тупонув з цим Бунякіним?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Петренко 06.09.2017 10:36
Це Саєнко написав? :lol:

Цитую Не соромно, Бунякін?!:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Не соромно, Бунякін?! 06.09.2017 10:14
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Стройся! 06.09.2017 10:10
Цитую Старий:
Ох, Бунякін... Копають під тебе... копають...

Під дурня і копати не треба - сам впаде ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 володимир 06.09.2017 10:08
згадуючи свої роки в сільській школі, - з першого класу всі на полі, на фермі, металобрухт, макулатура... Заняття лише взимку. Міські учнізавжди були більш освічені, натаскані з усіх предметів. А ми - селюки. Зважаючи на це у світлі останніх тенденцій, пропоную признати геноцидом сільського населення всю систему освіти в радянський час, з виплатою компенсацій. Винних - всіх, хто працював в "системі", по тюрмах не зважаючи на термін давності. Такий мій висновок з даної ДЕБІЛЬНОЇ ситуації, яку роздмухують по даному випадку. Справедливість, так справедливість!