реклама

реклама

Днями в соцмережах з’явилась інформація про можливе звільнення з посади директора департаменту освіти та гуманітарної політики Ігоря Волошина.

600x600-images-news-082017-.thumbs-0aedcd0c0bc8c49b90ce63cb3999a36f_0_1400_0

– На сьогодні я ніяких заяв про звільнення не писав. Мер не пропонував станом на сьогодні писати заяву. Але всім відомо, що тривають перемовини щодо можливого майбутнього виконавчого комітету. І ледь не кожна фракція в міськраді має бачення по тій чи іншій посаді, по тому чи іншому департаменту, – зазначив в коментарі «Прочерку» Ігор Волошин. – Не секрет, що наш департамент найбільший по фінансуванню, за кількістю закладів… І відомо, що фракції мають своє бачення щодо кандидатури керівника департаменту. Також мені відомо про домовленості і зустрічі мера зі «Свободою». Знаю, що вони мають скою кандидатуру. Та на сьогодні я залишаюся на посаді, я працюю. Якщо команда «Батьківщини» вирішить, що ми маємо рухатися по іншому, то відповідне  рішення буде ухвалено…

Як відомо, Волошина було призначено на посаду керівника департаменту наприкінці минулого року.

566

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 Небайдужа 09.09.2017 09:18
Цитую Черкащанин:
Не понимаю откуда столько сарказма. Волошин его не заслужил. Нормальный человек, хорошо делает свою работу. Я интересуюсь вопросами образования в городе, поэтому читаю новости на эту тему. У меня такое впечатление, что он работает без выходных! Присутствует на всех мероприятиях и по субботам, и по воскресениям. Да и сделано под его руководством очень много. И ремонты, и обеспечение школ в разы выше. А может он уже вырос со своей должности и мэр захочет поставить его своим заместителем!? С чего бы это ему быть против!?

Ремонти та інше він що за свої робить?))) державні гроші виділяються от і....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 таканєшно 07.09.2017 18:53
А папєрєднікі Волошина прям революцію в галузі робили...або в міській раді у нас такі дєятєльні є ... Аби критикувати і паскудити,що за люди в наших Черкасах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Антизомбі 07.09.2017 12:46
Цитую .:
Цитую Антизомбі:
Укотре переконуюся по коментарях, що Прочерк став прихистком вчорашніх комуняк, невдах та заздрісників. Ну і частково, коли треба, Свободи.

Нічого тямущого по темі ніхто не сказав. Зато заколихані лайками, мабуть, аж вирівняли свої кіфози біля компів. А ви у фейсбуці відкрито покажіть свої личка. Гівномети к**чені))

Не психуй так, Ігорьок. Люди кажуть, що бачили. Просто служити можна було без явних прогинів перед Толіком - і навіть у відставку пішов би з честю.


Ахаха. Це не Ігарьок. На глибину працюєш, поцику?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 . 07.09.2017 11:03
Цитую Антизомбі:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 СОЛДАТ 07.09.2017 10:23
Цитую Антизомбі:
Укотре переконуюся по коментарях, що Прочерк став прихистком вчорашніх комуняк, невдах та заздрісників. Ну і частково, коли треба, Свободи.

Нічого тямущого по темі ніхто не сказав. Зато заколихані лайками, мабуть, аж вирівняли свої кіфози біля компів. А ви у фейсбуці відкрито покажіть свої личка. Гівномети к**чені))

Нажаль так воно і є.І прихистком,і "рупором".Якщо проаналізувати теми,які найбільше коментуються, стиль коментів і орфографію ,то виходить що коментаторів не більше десяти чоловік які "працюють" під різними ніками, намагаючись створити іллюзію масовості. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #8 Черкащанин 07.09.2017 10:17
Не понимаю откуда столько сарказма. Волошин его не заслужил. Нормальный человек, хорошо делает свою работу. Я интересуюсь вопросами образования в городе, поэтому читаю новости на эту тему. У меня такое впечатление, что он работает без выходных! Присутствует на всех мероприятиях и по субботам, и по воскресениям. Да и сделано под его руководством очень много. И ремонты, и обеспечение школ в разы выше. А может он уже вырос со своей должности и мэр захочет поставить его своим заместителем!? С чего бы это ему быть против!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #7 Антизомбі 07.09.2017 09:33
Укотре переконуюся по коментарях, що Прочерк став прихистком вчорашніх комуняк, невдах та заздрісників. Ну і частково, коли треба, Свободи.

Нічого тямущого по темі ніхто не сказав. Зато заколихані лайками, мабуть, аж вирівняли свої кіфози біля компів. А ви у фейсбуці відкрито покажіть свої личка. Гівномети к**чені))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 футболіст 07.09.2017 07:43
Догралися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #5 Григорий 06.09.2017 23:31
Коменнты униженных недоразвитых людей ,и все кто поставил лайки это те самые амёбы которые в своей жизни ничего не сделали для нашей страны .Я давно знаю Игоря Волошина и могу сказать ,что это человек с высокими моральными и человеческими качествами !Это Вы "амёбы" лизуны против Волошина . Что может сделать один человек против системы ? Набросились на порядочного человека ,думаете нашли слабое звено шакалы .Идите в вашу зраду и там покажите какие вы херои ,слабо ?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 пенсіонер 06.09.2017 18:26
місце "хлібне".всяк туди прагне....