реклама

реклама

Одним з показників ефективної діяльності міської влади є освоєння коштів бюджету розвитку – ремонти доріг, тротуарів, шкіл, лікарень, придбання обладнання, - стверджує депутат Черкаської облради багатьох скликань Любов Майборода.

За її словами, завдяки політиці децентралізації  другий рік поспіль місцеві ради мають значні ресурси на проведення ремонтних робіт.

В 2017 році Черкаська міська рада прийняла  рекордний бюджет розвитку – 690 млн. грн., для порівняння – в 2015 було освоєно 188 млн.

За 8 місяців поточного року освоєно 273 млн. грн.., що на 50% більше, ніж за аналогічний період  минулого року. Лідером в освоєнні коштів є департамент житлово-комунального комплексу – освоєно 103 млн. грн.; на другому місті департамент архітектури та містобудування – 71 млн. грн., на третьому – департамент освіти та гуманітарної політики – 66 млн.

21 млн. грн.. або в 5 разів більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року освоїв департамент охорони здоров`я.

Разом з тим по місту рівень освоєння коштів бюджету розвитку за 8 місяців становить 40% від річного плану, що говорить про недостатній менеджмент в організації робіт.

«Саботується освоєння коштів на низці соціально важливих об`єктів, наприклад таких як 2 дитяча поліклініка по вул. Кобзарська, 40.  В 2015-2016 роках було використано  3 млн.грн. на проведення зовнішніх ремонтних робіт: проведено ремонт даху, утеплення стін, заміна вікон, благоустрій території.  Разом з тим, внутрішній санітарно - технічний стан  дитячого закладу не відповідає санітарним нормам: подертий лінолеум, іржаві труби, застаріла масляна фарба на стінах.

В бюджеті на 2017 рік було передбачено 697 тис. грн.. на виготовлення проекту та проведення внутрішнього ремонту дитячої поліклініки № 2. Проект готовий,  проте роботи не розпочаті до цього часу. Адміністрація дитячої лікарні не вживає ефективних заходів по пошуку  підрядника: фірма , яка запропонувала свої послуги,  була  відкинута», - стверджує Майборода.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 рая 25.10.2017 17:10
Цитую Олена:
Пані Любов, саботує ремонт 2 дитячої поліклініки в першу чергу Олег Стадник - наша поліклініка йому як кістка в горлі. 5 років тому хотів її взагалі закрити, щоб хворі діти їздили на Конєва.


Дик Любов Володимирівна ж у департаменті охорони здоров"я працює! Так і освоювала б ці кошти на поліклініку.Чи краще клацать по клаві? Чи то вже вибори скоро!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Фотограф 18.09.2017 11:57
Цитую Любов Майборода:
Відповідаю "МАРИНІ": назвіть мені президента України, якого б не звинувачували, що він НЕ бореться з корупцією? А ще цікавіше було б почути Вашу думку - ХТО повинен бути президентом України з діючих політиків?

Вы прямо таки наивная. Не знаете КТО же должен быть Президентом и уже давным давно. Народ уже тихонько "греют" мыслями о "бездарной" власти в стране. Конечно же спаситель есть и это бездомная, начинавшая карьеру с частных видеосалонов и реализовавшаяся в тандеме с Лазоренком в ЕЭСУ - Юля-Деви Христос, спаситель в змеиных туфлях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 ХМ 18.09.2017 11:51
Цитую Любов Майборода:
Відповідаю "МАРИНІ": назвіть мені президента України, якого б не звинувачували, що він НЕ бореться з корупцією? А ще цікавіше було б почути Вашу думку - ХТО повинен бути президентом України з діючих політиків?


я Вам відповім. А у нас шо були ідеальні президенти некорупціонери??? їх безпідставно звинувачували ??? Вам по-кожному приклади навести, та ви їх і так знаєте. А з діючих політиків не має того, хто гідний бути президентом!! ВСі зашкварені покидьки! Піночета треба! Може колись зявиться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Марина 18.09.2017 10:32
Цитую Корча:
Любовь,ну не надо корчить из себя ярого борца за справедливость. Иди уже на пенсию.

Марино не потрібно вчити, а вчись сама.Не посилай когось, а йди сама.Робота в Чмр не вечна,колись і тобі доведеться йти до пенсії доробляти на окружній,коли зірка не буде світити, а розума немає.
Пойду ли я на окружную-это вопрос,на а то что ты корча таковым являешься с рождения (наверное по наследству)не вызывает никакого сомнения,судя о твоей осведомленности про окружную.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 О Шаповал 18.09.2017 09:57
Цитую Одессит:
Страшная трагедия произошла в Одессе-пожар в детском лагере отдыха есть жертвы.
Реформатор арсен собаков ровно год назад ликвидировал пожарные инспекции и вот мы имеем результат. Вернее мы имеем уже год подобных результатов только в этот раз погибли дети - поэтому резонанс. Власть-п****асов своими реформами разрушает то, что создавалось десятками лет, ибо власть барыжных п****асов способна только воровать - созидать потрошиная власть не в состоянии. Поэтому у них и реформы называются непопулярными, бо руки и мозги у них заточены только пилить бюджет.

Согласен!Этот лагерь помпезно открывал потрошенко,поже лав детям всех благ.Лучше бы молчал-ИУДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Одессит 18.09.2017 08:11
Страшная трагедия произошла в Одессе-пожар в детском лагере отдыха есть жертвы.
Реформатор арсен собаков ровно год назад ликвидировал пожарные инспекции и вот мы имеем результат. Вернее мы имеем уже год подобных результатов только в этот раз погибли дети - поэтому резонанс. Власть-п****асов своими реформами разрушает то, что создавалось десятками лет, ибо власть барыжных п****асов способна только воровать - созидать потрошиная власть не в состоянии. Поэтому у них и реформы называются непопулярными, бо руки и мозги у них заточены только пилить бюджет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Любов Майборода 17.09.2017 21:00
Цитую Корча:
Любовь,ну не надо корчить из себя ярого борца за справедливость. Иди уже на пенсию.

Марино не потрібно вчити, а вчись сама.Не посилай когось, а йди сама.Робота в Чмр не вечна,колись і тобі доведеться йти до пенсії доробляти на окружній,коли зірка не буде світити, а розума немає.
Громадянин "корча", а як же по суті питання, де ваш конструктив? Суцільне хамство і звинувачення :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 власть 16.09.2017 21:12
Цитую котигорошко:
Звичайно всі підряди ідуть через своїх. 60% відкатів. Звідки в їх деклараціях мільйони? :P Чужаків пускать в відпрацьовані схеми не хотять. Свору - на нари!

Ох,какие мы грозные!Сейчас просто уписиемся от страха.Ваш удел быдлота сидеть за компом(пока ещё) и не мешать строить нам, с нашим президентом- Украину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 Корча 16.09.2017 15:51
Любовь,ну не надо корчить из себя ярого борца за справедливость. Иди уже на пенсию.
Марино не потрібно вчити, а вчись сама.Не посилай когось, а йди сама.Робота в Чмр не вечна,колись і тобі доведеться йти до пенсії доробляти на окружній,коли зірка не буде світити, а розума немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Любов Майборода 16.09.2017 14:14
Відповідаю "МАРИНІ": назвіть мені президента України, якого б не звинувачували, що він НЕ бореться з корупцією? А ще цікавіше було б почути Вашу думку - ХТО повинен бути президентом України з діючих політиків?