реклама Делікат

Голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко прокоментував вихід з партії колишнього голови Черкаської районної організації «Батьківщина» Максима Колісника та звільнення з посади керівника Черкаської міської організації ВО «Батьківщина» Наталії Коваленко.

 – Я б хотів, щоб тенденція, що складається, завершилася зараз. Люди, які не можуть пройти цей шлях із партією, нехай покидають краще сьогодні, а не в період виборів, коли потрібно буде формувати дільничні виборчі комісії і обирати нормальних спостерігачів для контролю за чесним ходом виборів. Сьогодні таким людям я тільки дякую, – висловив свою позицію на прес-конференції 26 грудня Анатолій Бондаренко.

– Я на останній фракції обласної ради та на зборах активу сказав, що, якщо хтось боїться йти з нами, ми їх розуміємо. Мені прикро, що дві людини склали з себе повноваження. Їх ніхто не примушував цього робити, як зараз пишуть, – зазначив він. – Іти сьогодні з «Батьківщиною» – це важко. Але за себе скажу, що для мене це почесно, що я очолюю таку політичну силу і протестую владі. Це мені навіть додає внутрішньої енергії.

– Коли відбувається процес очищення партії – це добре, – приєдналася до слів Анатолія Бондаренка голова обласної організації «Фронту змін» Наталія Старікова. – Ми також зі складу партії виключили 17 депутатів: було 82, а стало – 65, – говорить вона. – Зараз триває випробування самого себе, стійкості своєї позиції, виконання партійної дисципліни.

– Якщо в людини є стрижень, то він є від народження і до останніх днів, – продовжив свою думку Анатолій Бондаренко. – Якби я сьогодні поміняв партію на провладну, то мені було б соромно їздити до матері в Лисянку. Я б перед тим, як їхати, просив би в неї дозволу. У будь-якій демократичній європейській країні політик, який хоча б один раз перейшов із партії в партію, на цьому завершує свою політичну кар’єру. А в нас же міняють по десять партій за життя, – підсумував він.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 БЮТ це УСДП! 27.12.2011 23:05
В штабе БЮТ приход Натальи Королевской в УСДП открыто называют проектом Сергея Левочкина. В качестве одного из доказательств приводят то, что помимо Евгения Суслова вместе с Королевской из Батькивщины вышел еще один народный депутат – Алексей Логвиненко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 123456 27.12.2011 21:44
17 партійців ФЗ виключено не за зраду! вони самі пішли від керівництва Старікової. бути директором молока одне а бути авторитетом партії інше. Т :lol: Табалов не на ту лошадь поставил. Говорити одне. а жаміж іти це зовсім інше. та й хто така Старікова? ПР- менеджер ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Критик 27.12.2011 20:48
Коли в скрутну годину людина втрачає гідність, це потенційні зрадники і політичні імпотенти. Нешкодуйте за такими. Їх дорога в забуття. Ганьба Юдам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Сергій 27.12.2011 19:42
А, сам ти Толя, скільки партій змінив? чи з народження політкарєри є Бютівцем....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Фронт зміни фейсів? 27.12.2011 18:56
" ФЗ, також зі складу партії виключили 17 депутатів: було 82, а стало – 65;" Шановна Старікова 20 % зрадників, яких Ви рекомендували, як партія це дуже багато, це взагалі провал партійної роботи ФЗ, а не очищення, в Черкаській області Тобто Ви свідомо кажете , що в список Верховної Ради від ФЗ знову пройде кожний 5 зрадник.Ви уявіть, що з ХДС Німеччини, ліберальної партії, до якої Ваш лідер причисляє ФЗ, втекли 20 % депутатів. Чи це лібералізм Фронту Змін, по черкаські. Так навіщо за вас голосувати , якщо з 50 нардепів 10 перейдуть.Ще Ісус казав вибачте їм, бо вони говорять не знають про що.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Хто по дрова! 27.12.2011 18:38
Це не очищення. коли просували своїх , а тепер вони тікають, це кадрові помилки і потрібно це визнавати. А помилки стали можливими в результаті одноосібних рішень певних груп (Томенко,Гресь, Слуцька) на які Ви спиралися. Це характерно для всіє партфірми, а не партії, як на рівні області так і Києва. А як це прокементуєте, що в списку знову будуть записані зрадники ( грошові мішки) "Отож, пропонуватимемо голосувати за програму «Батьківщини» і команду Ю.Тимошенко, а не за політика, який стоїть на першому чи другому місці...чи шостому місці ( грошові мішки) у списку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 sergo 27.12.2011 18:14
Цитую опонент:
А чому Бондаренко вирішив, що ці люди підуть в іншу політичну силу? Можливо, їм не по дорозі з такими, як сам пан Бондаренко та його оточення. Останнім часом обласну "Батьківщину" покидають кращі партійці, які немало зробили саме для "Батьківщини", мають свою думку і вміють її відстоювати, чого не можна сказати ні про Бондаренка ні про його ставлеників.

была-бы юля при власти эти точно никуда не делись!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Спостерігач 27.12.2011 16:57
кращі партійці, які немало зробили саме для "Батьківщини"
Та якщо вони краші для Батьківщини. то при чом тут Бондаренко. хай би робили для Батьківщини зараз це їй якраз треба.чого ж тікать та звалювать на всих підряд
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 опонент 27.12.2011 12:23
А чому Бондаренко вирішив, що ці люди підуть в іншу політичну силу? Можливо, їм не по дорозі з такими, як сам пан Бондаренко та його оточення. Останнім часом обласну "Батьківщину" покидають кращі партійці, які немало зробили саме для "Батьківщини", мають свою думку і вміють її відстоювати, чого не можна сказати ні про Бондаренка ні про його ставлеників.