реклама
Sucurity Police

реклама

Вночі близько 23 години невстановленими  особами було здійснено напад на депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова.  Його розстріляли з автомата Калашнікова. Депутат загинув на місці. Трапилося це біля гаражів, що поблизу міського цвинтаря №2.

 

 

Про це з місця події повідомляє кореспондент «Про все».

- Михайло Бінусов був призначений у департамент житлово-комунального комплексу. Йому була поставлена задача побороти корупцію в департаменті. Всі потоки були повністю перекриті, - розповів в коментарі журналістам міський голова.

Він також зазначив, що спілкувався з депутатом за годину до вбивства.

– Він вийшов з ефіра (на телеканалі "Рось", - ред). О 10 годині я з ним спілкувався по телефону... - сказав Бондаренко.

Водночас прес-офіцер патрульної поліції Зоя Вовк у коментарі "Про все" повідомила подробиці вбивства Михайла Бінусова.

- До поліції надійшов виклик про стрілянину в районі Луначарського. По прибуттю на місце було виявлено тіло. Охоронець гаражів в час події дивився телевізор і почув постріли, але підозрілих осіб не бачив. Зі слів охоронця, постріли були схожі на автоматні, - зазначила Зоя Вовк.

За її словами, Михайло Бінусов припаркував авто в гаражі і мав сісти в інший автомобіль - чи то друзів, чи знайомих.

- Вони його чекали при в’їзді в гаражі. Їхній автомобіль теж було пошкоджено. Їх зараз опитують слідчі, - додала Зоя Вовк.

 

реклама

Коментарі  

 
+4 #28 ХМ 29.09.2017 17:10
жертва разборок за дерибан потоков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Умные поймут! 29.09.2017 17:01
Цитую ТДК:
Цитую Группа товарищей.:
Ушёл из жизни наш верный соратник. Подлая рука подкулачников, навсегда вырвала его из наших, сплочённых одной целью, рядов. Светлая память о последовательно м борце с коррупцией и мафией, верном соратнике нашего, всем народом уважаемого и любимого, дорогого Президента Петра Алексеевича Порошенко, навсегда останется в наших сердцах. Мы, уже подхватили знамя, выпавшее из его рук! Врагам не будет пощады!!! Искореним коррупционеров, как класс!! Наше дело правое! Победа будет за нами!

Допишите к своему комментарию: PS: САРКАЗМ!
))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 ТДК 29.09.2017 14:03
Цитую Группа товарищей.:
Ушёл из жизни наш верный соратник. Подлая рука подкулачников, навсегда вырвала его из наших, сплочённых одной целью, рядов. Светлая память о последовательно м борце с коррупцией и мафией, верном соратнике нашего, всем народом уважаемого и любимого, дорогого Президента Петра Алексеевича Порошенко, навсегда останется в наших сердцах. Мы, уже подхватили знамя, выпавшее из его рук! Врагам не будет пощады!!! Искореним коррупционеров, как класс!! Наше дело правое! Победа будет за нами!

Допишите к своему комментарию: PS: САРКАЗМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Чип 29.09.2017 12:18
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Аваков ввєді

Якісь цікаві фантазії виникли на Тальнівщині в зв'язку з цими подіями....Своїх мало7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Регіональна Тальнівщина 29.09.2017 10:20
Аваков ввєді
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #23 Группа товарищей. 29.09.2017 10:01
Ушёл из жизни наш верный соратник. Подлая рука подкулачников, навсегда вырвала его из наших, сплочённых одной целью, рядов. Светлая память о последовательно м борце с коррупцией и мафией, верном соратнике нашего, всем народом уважаемого и любимого, дорогого Президента Петра Алексеевича Порошенко, навсегда останется в наших сердцах. Мы, уже подхватили знамя, выпавшее из его рук! Врагам не будет пощады!!! Искореним коррупционеров, как класс!! Наше дело правое! Победа будет за нами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #22 ДЖЕКО 29.09.2017 09:57
Зграя вовків один одному глотки перегризає. У нас і виконком і рада - у половини руки по локоть у крові. Жодного вчителя чи лікаря, одні бариги. Це хвороба нашого суспільства і наша всіх вина. Замовники вбивства завтра будуть людям іконки роздавать, або проднабори і люди знову за них голосуватимуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #21 Пиндос 29.09.2017 09:53
таке враження що Черкаси поступово перетврюються на Чікаго часів дикого заходу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #20 сумно 29.09.2017 09:47
Без Р******** мабуть не обійшлося...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #19 ЖУЛЬКА 29.09.2017 09:43
ЖУЛЬКА ВИМАГАЄ ВІД ЗАЛІЗЯКИ сто лімонів на рік для утримання партії. Толік мав возити бабло, а збирати повинен був Яценко. Не спрацювало :-x .