реклама

реклама

Депутат Михайло Бінусов, якого вбили сьогодні вночі, міг стати секретарем Черкаської міськради замість Олександра Радуцького – для цього була необхідна депутатська підтримка, заявив щойно під час прес-конференції міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Бондаренко2

За словами Бондаренка, вбивству Бінусова передувала ліквідація міськвиконкомом сумно відомого тендерного комітету.

– Три дні Бінусов як виконувач обов’язків директора департаменту ЖКГ не міг потрапити в свій кабінет. Зухвало, цинічно попередній керівник, який сьогодні на лікарняному, Яценко, спільно з угрупуванням, до якого входять відомий бізнесмен Андрій Бородай, Яценко, Радуцький працювали у сфері ЖКГ по відмиванню коштів. Бінусову було поставлено завдання «витягнути на поверхню» те, що відбувалося в нашому місті. Сьогодні його вбито, – з сумом сказав Бондаренко.

За його словами, вірогідність розкриття злочину правоохоронцями дуже мала.

– Місяць тому я, перебуваючи в Києві, заявив про можливий замах на вбивство міського голови. Тиждень тому Михайло Бінусов попереджав мене, що були відкриті погрози з боку Яценка на адресу сім’ї міського голови... Після моєї заяви жодних слідчих дій не відбулося. Я запропонував Службі безпеки України виступити «живою мішенню» в тій аварії, яку хотіли зробити. Вони відмовилися. Це все підтвердить Геннадій Юрійович Шевченко, який був зі мною у головному слідчому управлінні СБУ України. Жодних дій влада не здійснила, щоб захистити громадян! – наголосив Бондаренко.

Міський голова не бачить, що нинішні місцеві керівники СБУ та прокуратури спроможні розкрити вбивство Бінусова, тому що вони, на його думку, «перебувають сьогодні під впливом кримінального угруповання, про яке говорив Генеральний прокурор Юрій Луценко».

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Светлана 30.09.2017 21:47
Цитую хвиля:
[quote name="Светлана"]"Тиждень тому Михайло Бінусов попереджав мене, що були відкриті погрози з боку Яценка на адресу сім’ї міського голови..." Угу, угу. Тому дружина бондаренка тиждень тому назад з малим сином без охорони в Медведівці збирала гриби?---Значит следишь за семьей Б-о и угрожаешь в прямом эфире ?Может и грибочки ядовитые раскидал(а) по лесу ( от службы безпеки )?

Вы обь чем и о какой угрозе? Я написала, что увидела в лесу жену бондаренка, укачивающую орущего ребенка. Рядом охраны не наблюдалось. И да, ядовитые грибочки разбросала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Ой, що буде... 30.09.2017 19:29
Цитую Нолік:
Після такої пред'яви меру потрібно пересуватися по місту на танку (як мінімум)!!!

Помиляєтеся, такі слова треба буде доказазати або відповідати по закону.
Паша Карась розумніше вдіяв, зіслався на слова "осіб які вже називали конкретні прізвища".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Ярило 30.09.2017 19:17
Цитую Сотник:
Будучи на місці цього "спікєра", будь-яка трезвомисляча людина - придержала б свій язик від подібних слів! У першу чергу подумала б про світле майбутнє свого найближчого оточення, перша жертва якого вже пала! Але ж: хороший понт- дороже дєнєг! По-моєму- вже "допонтувались"!!! Ще перевірку діяльності всього МВК накличте собі, тоді і побачить громада- "хто і де нагад.в у тій хаті", і чого коштують всі ці високі слова про незнання діяльності окремих департаментів!
- Про Мішаню.... Жаль, що його, так невчасно, підвела його ж- єврейська чуйка! Мир його праху...
Пожалей свой прах ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Ох 30.09.2017 18:06
По великому рахунку розумна поведінка.
Як кажуть гріх не скористатися ситуацією щоб одним махом позбутися тих хто останнім часом тримав з різних причин тримав в напрузі ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 хвиля 30.09.2017 17:25
[quote name="Светлана"]"Тиждень тому Михайло Бінусов попереджав мене, що були відкриті погрози з боку Яценка на адресу сім’ї міського голови..." Угу, угу. Тому дружина бондаренка тиждень тому назад з малим сином без охорони в Медведівці збирала гриби?---Значит следишь за семьей Б-о и угрожаешь в прямом эфире ?Может и грибочки ядовитые раскидал(а) по лесу ( от службы безпеки )?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Нолік 30.09.2017 15:53
Після такої пред'яви меру потрібно пересуватися по місту на танку (як мінімум)!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Сотник 29.09.2017 23:15
Будучи на місці цього "спікєра", будь-яка трезвомисляча людина - придержала б свій язик від подібних слів! У першу чергу подумала б про світле майбутнє свого найближчого оточення, перша жертва якого вже пала! Але ж: хороший понт- дороже дєнєг! По-моєму- вже "допонтувались"!!! Ще перевірку діяльності всього МВК накличте собі, тоді і побачить громада- "хто і де нагад.в у тій хаті", і чого коштують всі ці високі слова про незнання діяльності окремих департаментів!
- Про Мішаню.... Жаль, що його, так невчасно, підвела його ж- єврейська чуйка! Мир його праху...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Регіональна Тальнівщина 29.09.2017 15:08
Юрій Луценко не міг створити кримінальне угрупування. А от угрупування Юрія Луценка - запросто. А до угрупування були комсомол, КГБ і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 иван 29.09.2017 13:48
Правильно Толяба!Гнев народный кипит разум возмущён.Выводи людей на улицы провозглашай Народную Зализячную Республику Чаркостан спасай народ от коррумпированны х чиновников и правоохранителе й а то нас всех тут если не сголодоморят еврейские правители то торпедоносы отстреляют.Спасай батюшка Зализяка украинцев хоть в одной недалеко от столицы стоящей земельке а мы подмогнём.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Прикмета 29.09.2017 12:50
Цитую Семен:
Если вы падлецы знали что угрозы, зачем же подставили молодого Бинусова под пули?

То може вони самі його й того, хто зна. Бо якось все співпало - приїзд Міхо, можєливий імпічмент АВ, замало підстав для розпуску МР, торгівля посадами у МВК, будівництво на Митниці і т.д.