реклама

реклама

Ряд депутатів Черкаської міськради озвучили звернення, яке пов’язали з вбивством депутата Михайла Бінусова. Зокрема, вони пропонують правоохоронцям ознайомитися з певною інформацією.

Копію звернення секретар міськради Олександр Радуцький, один з підписантів, надав «Прочерку».

22471963_473943122990107_1790885013_o

Нагадаємо, нещодавно в Черкасах убили депутата Михайла Бінусова.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #19 Тетянка 18.10.2017 13:10
Цитую черкащанин:
Анекдот дня: прийшли якось працевлаштовува тись для роботи на громаду Германич та Саньок і всі, дивлячись в їх правдиві очі одразу зрозуміли, що вони дійсно прийшли працювати на громаду за заробітну плату і лище задля розвитку міста. :lol: С.ки, невже ви думаєте, що мешканці міста самі лише лохи і ніхто не розуміє ваших справжніх намірів????????? Жадоба завжди затьмарює розум.

Так само як Бондаренко і всі решта - лише за заробітну плату і лище задля розвитку міста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Тетянка 18.10.2017 13:09
Це ви про себе пане Сергію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Свєта 18.10.2017 13:06
Цитую В.Белий:
Цитую федор принципиальный:
Разберитесь вначале-кто вообще-то по жизни был этот человек ?


а хоронили, як героя...

в девяності теж як героїв хоронили, і мери плакали і жінки в обмороки падали і на алеї героїв...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Свєта 18.10.2017 13:02
Цитую В.Белий:
Цитую Сотник:
Цитую Верник:
если данные честные господа настойчиво акцентируют внимание на именно на этом, то искать думаю надо совершенно в другом месте.

Пошук потрібно розпочати з питання про то,- скільки куль, з тієї кількості випущених (калібру 5,45 і 9 мм) потрапили в саму жертву?! Здається, що там намічалося шоу, а вийшла трагедія!

натякаєте, що був ексцес виконавця??? можливо...

якісний ексцес :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Урюк 18.10.2017 08:47
Цитую федор принципиальный:
Разберитесь вначале-кто вообще-то по жизни был этот человек ?

За звичай по житті - "ні хто". А дивлячись по "награбленному", звичайний КАЗНОКРАД.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Урюк 18.10.2017 08:43
Поясніть мені, нерозумному, звідки в "борця" з корупцією (чинуші),земля на березі Дніпра, і майнова частка м-ну "Юність" :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Свєта 17.10.2017 22:14
Цитую Сотник:
Цитую Верник:
если данные честные господа настойчиво акцентируют внимание на именно на этом, то искать думаю надо совершенно в другом месте.

Пошук потрібно розпочати з питання про то,- скільки куль, з тієї кількості випущених (калібру 5,45 і 9 мм) потрапили в саму жертву?! Здається, що там намічалося шоу, а вийшла трагедія!

Не розрахували, одна з кількох десятків відрикошетила
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Свєта 17.10.2017 22:10
Цитую федор принципиальный:
Разберитесь вначале-кто вообще-то по жизни был этот человек ?

точно не тот кем пытался выставить соратника городской глава - в последнем эфире покойный Бинусов пару раз чмакнул ртом и то не в тему, а где же обличающие и выкрывающие коррупционеров материалы о которых Бондаренко заявил после убийства?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 В.Белий 17.10.2017 21:26
Цитую Сотник:
Цитую Верник:
если данные честные господа настойчиво акцентируют внимание на именно на этом, то искать думаю надо совершенно в другом месте.

Пошук потрібно розпочати з питання про то,- скільки куль, з тієї кількості випущених (калібру 5,45 і 9 мм) потрапили в саму жертву?! Здається, що там намічалося шоу, а вийшла трагедія!

натякаєте, що був ексцес виконавця??? можливо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 В.Белий 17.10.2017 21:25
Цитую федор принципиальный:
Разберитесь вначале-кто вообще-то по жизни был этот человек ?


а хоронили, як героя...