Головний соціаліст області не впевнений, чи проголосує за референдум міська рада

Головний соціаліст області не впевнений, чи проголосує за референдум міська рада

Збирати підписи для проведення референдуму про недовіру міському голові й депутатам міської ради таки дозволили.

Сьогодні перший секретар Черкаського обкому СПУ Олексій Малиновський отримав свідоцтво про реєстрацію 7 ініціативних груп для збору підписів.

– У наших групах зареєстровано 71 особу. Це і партійці, і просто небайдужі люди, – розповідає «Прочерку» Олексій Петрович. – Маємо зібрати 23 тисячі 103 підписи до 3 лютого. Тобто кожному члену ініціативної групи десь по 15-20 підписів у день треба зібрати.

Активісти ходитимуть по квартирах, стоятимуть у палатках і навіть залучатимуть автомобіль з мегафоном. Сподівається Олексій Малиновський, що підтримають його й інші опозиційні депутати – залучать свій актив.

Якщо підписи вдасться зібрати, міськрада має проголосувати за те, коли проводитиметься такий референдум. Тут, як зауважує головний соціаліст області, можуть бути перепони. Мовляв, не хотітимуть депутати голосувати проти самих себе. У такому разі звертатиметься в суд.

Нагадаємо, після проведення перших зборів по формуванню ініціативних груп міськвиконком знайшов порушення і відмовив у реєстрації. Другі збори відбулися 17 грудня. Тут Олексій Малиновський зауважує: вдячний мерові Черкас, що не «ставив палиці в колеса».

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Дід який знає усе 04.01.2012 11:26
А з цього я посміявся. Влучно прокментували збір підписів.


http://luk-patriot.livejournal.com/5943.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Детектор 04.01.2012 11:26
Курка - не птах, а СПУ - не партія, а тільки компашка морозка-зрадника, який розпочав Руїну і заготовив лижню для приходу "покращувачів сьогодення". Одарич - далеко не ідеал, але не социкам вирішувати, хто потрібен місту! Тим паче, що правий один з попередніх коментаторів: замість частково підлеглого регіоналам Одарича тоді можемо отримати біло-блакитного "мера" десь із Єнакієво чи Макіївки, який не орієнтується, де і бульвар Шевченка в Черкасах - тільки знає короткий курс "Основ дерибану"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Оксана Колісник 04.01.2012 11:24
Цитую Константин:
Против кого подписи собирать? Против самого нормального мэра из всех, что были?
Этот хоть что-то делает для Черкасс, предыдущие делали только для себя.
давайте шукати коректні виміри цього "что-то". І оцінювати, наскільки воно відрізняється від того, що ми всі "хоть", від того, що "вони" та "бовть", як співставляється з тим, що не зроблено, а потрібно було, з тим, що робити було не треба, шкідливо і т.д. "Хоть что-то" - це не показник. Як і "нормальний". Для чого і для кого? Хоча, в де чому (конкретному), я з Вами згідна: не підписами тут справи вирішуються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 Константин 03.01.2012 18:56
Против кого подписи собирать? Против самого нормального мэра из всех, что были?
Этот хоть что-то делает для Черкасс, предыдущие делали только для себя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 O!!! 01.01.2012 21:46
Цитую Черкащанка:
Нужно собирать подписи не только против Одарыча и депутатов, а и горисполкомовск их дармоедов Кудрявцева, Беззубенка, Удод, Крамар.

А также против государственных дармоедов Януковича, Мороза, Симоненко, Тулуба, Мамалиги и прочей шушеры политической!!!
А также, против Иванова (электрика горисполкома), Сидоровой(уборщ ицы ОДА),- за то что они и пр. помогают этим дармоедам ... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #11 Погляд 31.12.2011 19:38
Дешева спроба піару у мертвої партейки..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #10 sh239k25 30.12.2011 23:35
Малиновский! А жить то народ когда будет ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Черкащанка 30.12.2011 23:33
Нужно собирать подписи не только против Одарыча и депутатов, а и горисполкомовск их дармоедов Кудрявцева, Беззубенка, Удод, Крамар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 sh239k25 30.12.2011 23:30
Закон надо менять,не факт что сядет Гарри Поттэр 2. Опять будем разбираться и 10лет мучиться. Народ скоро точно только мычать только сможет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 ОПАНАС 30.12.2011 18:30
Давате підтримаємо соціалістів. НЕ БУДЕМО БАЙДУЖИМИ ДО ДОЛІ НАШОГО МІСТА. ГЕТЬ ЦЬОГО ЗАЙДУ!