Прискіплива увага правоохоронців до особи міського голови Черкас почалася саме після візиту до міста політика, колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі. Таку версію висунув сам очільник Черкас Анатолій Бондаренко у студії «Вичерпно».

Наразі під перевірку потрапили всі наближені до нього чиновники та депутати міськради.

- Перевіряють не тільки мене, перевіряють родичів наших депутатів. Тобто тих, які знаходяться в орбіті міського голови. Ви знаєте, ми вже проходили цей період часів Віктора Януковича, коли Тулуб (колишній голова Черкаської ОДА від Партії регіонів, — ред.) посилав подивитися виключно гараж моєї матері, чи він побудований на межі, чи біля межі. І знайшли, що там один метр не співпадав, може там, дек рови чи свині стояли. Ну і зараз поїхали, по городах пройшлися, — розповів Анатолій Бондаренко.

Детальніше у відео:

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Савр 20.10.2017 06:07
Спалять мера-партія не та!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Тетянка 19.10.2017 21:41
"тих, які знаходяться в ОРБІТІ міського голови"(Вікіпедія: один з законів Кеплера:Всі планети обертаються навколо Сонця орбітами, що мають форму еліпса, в одному з фокусів якого розташовано Сонце) - схоже в нас теж намічається космічний мер, Сонце ви наше, Анатолій Васильович ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ленчик 19.10.2017 20:31
Чистый сельский бык!!! Про коровы , про свиней! Бык есть бык! Человека из села можна забрать, а вот село с человека НИКОГДА! Бык едь к коровам исвиньям в лыс янку свою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 коля 19.10.2017 20:24
Что он несет , чистый невинный мер, Он вор и корупционер , прийдет время , и все узнают люди нашего славного города, Черкассы , про лисянского бычка!!!все узнают, всему свое время...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Светлана 19.10.2017 19:02
"Тобто тих, які знаходяться в орбіті міського голови." Бондаренко до себе на орбіту понабірав людей з кримінальним минулим. До речі, кримінальне минуле й у самого мера. І на кого розраховане це показове здивування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 стабилизец 19.10.2017 17:23
наблыжени, хм. "Кто на ком стоял ?" (с)латифундии самодостатних родычив мэра в сосновке не проверяли ишшо ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Коп 19.10.2017 16:29
Коли Тулуб тебе почав щемити то ти здався та з ригами проголосував зняти Одарича...

Тепер якщо захочуть то теж додавлять.. Ти слабак Толя!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Надія. 19.10.2017 16:25
Як тільки когось ловлять на хабарі чи то звинувачують в корупції, зразу з називають ці дії політичним замовленням. Не став винятком і Залізяка. На поверхню вилізло стільки звинувачень , що не реагувати на них прокуратура і поліція уже не могли. Ось і вся політика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 федор принципиальный 19.10.2017 16:17
Наверно есть за что проверять-дворников и уборщиц почему-то не проверяют.