Резонанс
Джинс-тонік
Економіка
Старт 2012
Нова мерія
Фемінітиви
Дія громад
Повернення
Таблоїд
Дайджест
Мережа
Проєкти
Пряма мова
Фотомаршрут
Обличчя Черкас
#Vkraina
Лонгріди
Подорожі
ПРАВЦЕНТР
Про нас
Реклама
Контакти
Черкаські депутати через збій техніки заспівали гімн самотужки (ВІДЕО)
20 жовтня 2017, 13:51
Новини Черкас та області
/
Черкаські новини
Перед початком сесії облради в Черкасах у залі засідань виник технічний збій, в результаті чого не зміг традиційно заграти гімн України.
Депутати облради самотужки акапельно заспівали гімн.
Читайте нас також в
Telegram
та переглядайте у
Facebook !
реклама
Інші матеріали по темі:
16/06/2026 09:58
-
У «Слуг» розглядають нового кандидата на голову Черкаської облради
12/06/2026 17:29
-
Академічний ліцей «Перспектива» передали у власність Черкаської громади
12/06/2026 16:23
-
Голову Черкаської обласної ради знову не змогли обрати
12/06/2026 15:56
-
Фракція «ЄС» у Черкаській облраді має нового очільника
12/06/2026 14:59
-
Депутати відпустили дружину мера Черкас
Коментарі
0
#3
Роман
21.10.2017 21:40
Ага. Особливо мені впадають в око ті особи, що за серце хапаються, коли український гімн звучить. Таке враження, що досі повірити не можуть, що не та мелодія і не ті слова...
Цитувати
|
Поскаржитись на коментар
+1
#2
пенсіонер
20.10.2017 18:26
Клоуни при владі,заради власних посад заспівати гімн СРСР,або боже царя храні.
Цитувати
|
Поскаржитись на коментар
+2
#1
Верник
20.10.2017 15:44
лицедеи
Цитувати
|
Поскаржитись на коментар
Додати коментар
Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!
Ім'я (обов'язкове)
Електронна адреса
Надіслати
Скасувати
Цікаві новини звідусіль
НОВЕ НА САЙТІ
У Черкасах пройшов Марш Подяки випускників (ВІДЕО)
«Треба дуже любити те, що ти робиш»: Ольга Степан’ян презентувала авторську фотокнигу
Українка з Черкащини розповіла про Тайвань
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису