реклама Делікат

Те, що Юлію Тимошенко відправили по етапу, не є протизаконним. Про це інтернет-виданню «Обозреватель» розповів народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

Швейний цех качанівської колонії. Фото сайту "Українська правда"

Швейний цех качанівської колонії. Фото сайту "Українська правда"


 «Чому саме сьогодні її вирішили етапувати, я відповісти не можу, але переконаний, що це відповідає закону. Чому? Тому що, коли вирок вступає в законну силу, то обов’язково відбувається етапування до місця відбування покарання», - каже Олійник.

Як уже повідомляли сьогодні національні ЗМІ, екс-прем’єра Юлію Тимошенко рано вранці етапували з Лук’янівського СІЗО до Харківської області у качанівську колонію.

реклама

Коментарі  

 
-1 #19 kamenkapo 04.01.2012 15:03
Олійник-це взагалі безхребетне створіння.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Правда 31.12.2011 23:59
Не было б Иуды, не было б Христа.

Но это Иуда особой масти, без зазрения совести.
И там где у людей совесть у него просто ненасытный рот....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Марія 31.12.2011 20:06
Господи, коли він закриє рота свого? Забув. як хвалив Тимошенко? Як бігав поперед нею, як собачка на двох лапках. Ох і шкура продажна цей Олійник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Mardo 31.12.2011 15:29
Правильно! Вона ж його вивела в люди,тепер він "віддячує."
***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Vasko 31.12.2011 14:18
Не судите, да не судимы будете... Придет и ваша очередь обустаивать места не столь отдаленные...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Оксана Колісник 31.12.2011 12:53
А що від нього (Олійника) ще чекати? Гравець по життю. Раніше грав витонченіше. Зараз цинізм і брутальність приховувати йому вже не до снаги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Цього Одійнику не зрозумі 31.12.2011 12:32
Хм... Ладно соглашусь с тем что ЮВТ воровала никто не без греха, отрицать это обманывать самого себя. Но как в правовом демократическом государстве можно посадить человека не доказав этого ?...
Надо быть полным дебилом, чтобы перед всем миром разыгрывать такую клоунаду или иметь пути для отхода, в случае если ситуация выйдет из под контроля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Страх 31.12.2011 11:27
Етапування вночі Ю.ТИМОШЕНКО до колонії нагадує методи радянської влади. “Нездатну самостійно пересуватися жінку везуть до місця ув’язнення в кращих сталінських традиціях. При чому це робиться під звуки брехливої інформації від представників режиму про те, що заяви у ЗМІ про наміри вночі «етапувати» Юлію ТИМОШЕНКО не відповідають дійсності