реклама

реклама

Екс-начальник управління культури та зв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олег Островський стоїть на обліку в центрі зайнятості. Про це він розповів журналісту «Прочерку» під час інтерв’ю.


- З травня місяця стою на обліку в центрі зайнятості. Я сказав, що якщо ви знайдете мені приблизно таку роботу, з такою ж заробітною платою, то можливо я піду знов на державну службу, - зазначив Островський.

При цьому, за словами пана Олега, нова посада не обов’язково повинна бути пов’язана з культурою.

Детальніше про те, скільки заробляв Островський на посаді очільника управління культури та хто довів його до звільнення, читайте в інтерв’ю вже цієї суботи.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #12 Марина. 28.10.2017 08:35
Цитую О, нормальний вибір!:
Тепер ясно, на кого робить ставку Прочерк - на персонажів, про яких багато говоритимуть. А фото Островського свіжішого не знайшлося? Я вже аж скучив за вибриками цього епатажного типом. Хоч хтось був цікавим на фоні тупувато-рівного болота ОДА Я думав, з нього буде толк, а його "збили на взльоті". Цікаво, хто саме?

Так он же без работный,жить на что-то надо же. И главное гройсман ведь чётко сказал,что температура меняется в сторону большого тепла и аграриям очень понадобятся поливные системы.островский,ты почему игнорируешь премьера?А если серьёзно за такое открывать надо уголовное дело и эта гнида должна ответь по всей строгости закона.Ну к сожалению не при этой власти.Ну ничего подождём,надеюс ь не долго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Пенсіонер 27.10.2017 22:04
Супер-спеціаліст! Таке враження, що цьому неробі всі мають пропонувати роботу, а він буде вибирати, що йому до вподоби...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 МСЕК Володимирович 27.10.2017 17:29
Цитую Бухгалтер:
Цитую центр зайнятості:
а не погано так коли 6736грн капає щомісяця!


Хтось з ОДАпобризкує слиною вслід звільненому вчорашнього колезі? Бо хто ще так до копійки може знать його зарплату? Проколюються, ідіоти, навіть у таких дрібницях. Ви не в курсі, павуки, що теж не вічні на своїх посадах? Жду інтерв'ю Островського - сподіваюся, він розкаже щось цікаве)))

Ага. краще б розповіли бідолашні скільки більшість з них отримує по інвалідності, будучи здоровими лобами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Бухгалтер 27.10.2017 12:02
Цитую центр зайнятості:
а не погано так коли 6736грн капає щомісяця!


Хтось з ОДАпобризкує слиною вслід звільненому вчорашнього колезі? Бо хто ще так до копійки може знать його зарплату? Проколюються, ідіоти, навіть у таких дрібницях. Ви не в курсі, павуки, що теж не вічні на своїх посадах? Жду інтерв'ю Островського - сподіваюся, він розкаже щось цікаве)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Коваль 27.10.2017 10:27
Невже ****?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 чехов 27.10.2017 08:12
Безробітний і на такій машині гасає ? Нонсенс !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Гюрза. 27.10.2017 07:20
Эта ****** в одном из сел Чигиринского района загнал на поле технику и стал выкапывать трубы поливной системы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 центр зайнятості 26.10.2017 23:14
а не погано так коли 6736грн капає щомісяця і ти нічого не робиш а лише чекаєш коли тобі запропонують роботу на 20000грн на якій ти теж нічого не будеш робить! Ох Олег! Ох козак! Ай молодець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 JJ 26.10.2017 22:01
Може в цирку вакансії є! Він міг би там достойно розкритись!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 О, нормальний вибір! 26.10.2017 19:54
Тепер ясно, на кого робить ставку Прочерк - на персонажів, про яких багато говоритимуть. А фото Островського свіжішого не знайшлося? Я вже аж скучив за вибриками цього епатажного типом. Хоч хтось був цікавим на фоні тупувато-рівного болота ОДА Я думав, з нього буде толк, а його "збили на взльоті". Цікаво, хто саме?