реклама Делікат

Черкаська собачка-“даішниця” більше не проживає в районі "Вокзалу" біля перехрестя вулиць Вернигори та Смілянська, де не один рік стежила, щоб водії їздили лише на зелений, а пішоходи не рухалися на червоний сигнал світлофора.

323234

Як розповідають у "Facebook" волонтери, Муху забрали й відвезли на нове місце проживання. Однак це зробити волонтерами вдалося не одразу, адже жителі Черкас не просто обурилися, а навіть перешкоджали забрати собаку. Про це пише zmi.ck.ua

"Деякі люди поставилися нормально, деякі навіть "спасибі" говорили за те, що нарешті-то собачка буде в безпеці. Але одна жінка підскочила вже в момент, коли Муху Андрій посадив у машину, і таке почала творити! Жах просто! Ми їй намагалися пояснити, показати на ноутбуці в яких умовах вона тепер буде жити. Зверталися до співчуття, говорили що вона ж може загинути! Та куди там! Все марно! Натовп зібрався, кричав, робили знімки! Це якийсь шоу було для пассажров проїжджаючих автобусів і машин. Андрій ледве вискочив звідти. Їхали й зрозуміти не могли - ми якусь для себе вигоду з цього мали чи що? Чому таке нерозуміння і таке ставлення? Не знаю ... Може просто й правда вже люди нікому не вірять?", - написала Ірина Сабалдаш.

У цей же час волонтери зазначають, що прекрасно розуміють те, що за Муху переживають, що черкасці її люблять. Тому обіцяють й надалі публікувати її фото та навіть колись її привезти.

323232

"Ми говоримо ДЯКУЮ! За небайдужість, що як могли допомагали собачці вижити! Про Мусю: собачка дуже хороша, закохалися в неї відразу! Добра, оченята сумні, запалені, потрібно буде прокапали. Брудна, кудлата, але це все можна виправити. Їхала спокійно, як тільки побачила будочку з сіном, залізла туди, поклала мордочку, прикрила лапкою і заснула. Спала аж до пізнього вечора. До мене люди звертаються і по телефону, і в інтернеті обурено запитуюють: "Де будочка? Де корм на рік? Ті, які обіцяли СТБ". Я відповідаю, що нам найголовніше було забрати її з вулиці, а тепер будемо дізнаватися далі", - розповіла Ірина Сабалдаш.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Инна 03.01.2018 22:21
Очень хорошая собака, просто умница. ❤
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 СОЛДАТ 30.10.2017 14:24
Цитую прохожий:
Цитую Охотник за скальпами:
от от разом iз собакою зник кудись солдат мабудь забрали на хвилi
.....дцатої мобiлiзацiї.

Поліз у схрон, щоб його така ж судьба не спідкала.

Розмова двох "ватніків"-"інтелектуалів".Одному схрони мерещаться,іншо му - мобілізація. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 прохожий 30.10.2017 13:28
Цитую Охотник за скальпами:
от от разом iз собакою зник кудись солдат мабудь забрали на хвилi
.....дцатої мобiлiзацiї.

Поліз у схрон, щоб його така ж судьба не спідкала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 СОЛДАТ 30.10.2017 12:15
Цитую Охотник за скальпами:
от от разом iз собакою зник кудись солдат мабудь забрали на хвилi
.....дцатої мобiлiзацiї.

...я уже, мабуть, снюсь тобі в кошмарах "ватан".Не переживай,нікуд и я не зник. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 СОЛДАТ 30.10.2017 12:03
Цитую Ветеринар тебе вилікує:
Цитую влад:
Цитую Черкащанин:
Цитую влад:
Эта прибацанная псина бросалась на прохожих много раз

З таким коментом "прібацанная псіна" - це ти, чмо! :-x

Да мне все равно, что ты обо мне думаешь. Я уже свалил из "незалежної", а конкретно из Черкасс в Европу.

Ти ж, чмошник, писав, що "сваліл в Польшу с горада Смєла", а тепер пишеш, що з Черкас. Знову брешеш, як бродячий собака? :lol:
При таких розкладах - мабуть, і "Європа" твоя - десь у Ростові, Тамбові або Урюпінську.
А з твоїм скотським відношенням до тварин - буть тобі "чістільщіком навоза" біля носорогів - десь на фермі в Африці! :D :D :D

Іронія долі-"прожженный "ватник" свалил в ненавистную гейропу".Все остальное - детали. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Ветеринар тебе вилікує 30.10.2017 11:13
Цитую влад:
Цитую Черкащанин:
Цитую влад:
Эта прибацанная псина бросалась на прохожих много раз

З таким коментом "прібацанная псіна" - це ти, чмо! :-x

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Мешканка 30.10.2017 09:14
Ця собачка за всі роки стала вже майже рідною для мешканців цого району.Їй тут було добре,завжди нагодована,на волі
,місцеві з нею віталися проходячи поруч.Сумно,що забрали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Охотник за скальпами 30.10.2017 08:49
от от разом iз собакою зник кудись солдат мабудь забрали на хвилi
.....дцатої мобiлiзацiї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 влад 30.10.2017 00:19
Цитую Черкащанин:
Цитую влад:
Эта прибацанная псина бросалась на прохожих много раз

З таким коментом "прібацанная псіна" - це ти, чмо! :-x

Да мне все равно, что ты обо мне думаешь. Я уже свалил из "незалежної", а конкретно из Черкасс в Европу. Можешь под хвостик поцеловать "гаишницу". У меня стаи дворняг не бегают под окнами ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 влад 30.10.2017 00:16
Цитую Павло:
Не бреши, ні на кого вона не кидалася.

Брешуть собаки і "зоозахисники"