реклама

реклама

У Смілі оголосили надзвичайну ситуацію через колапс з опаленням. Це місто - єдине в області, де ще немає тепла у більшості будинків, інформує телеканал «Тясмин».

6a90cca7c7eb6a9c4add1364d879cbc6_L

В.о. мера Віктор Федоренко заявляє, що за минулий рік підприємство Смілаенергоінвест зібрало з міста 20 млн грн за теплоенергію, а відправило далі газопостачальникам тільки 1,7 млн грн.

– Ми сюди це підприємство не запускали. Борги – 180 мільйонів – за них не брали. А газети вони по Смілі випускають, де людей вводять в оману. І ні СБУ, ні прокуратури немає… Добре, що поліція і сміляни нас підтримують! – говорив на нараді Федоренко. – А коли ми на котельні приїжджаємо перевіряти, то приїздять звідкись хлопчики якісь. Щенята з Дніпропетровської області! Але ми нічого не боїмося!

Деталі у відео зі Сміли

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 Джек Воробей 02.11.2017 16:06
Цитую Жди з моря погоди:
Цитую Джек Воробей:
Щось при Тулубі таких питань не виникало.

Просто тоді Обама був, а не Трамп - він замість смілянських дебілів з місцевого самоуправління гроші платив за спожитий газ. :lol:
А тепер ніхто замість Сміли платить для Сміли не хоче. Ти ба, як розпоясалися, сволочі!
Та хватить нить, кретин-воробєй - бо замерзнеш нах разом зі своїм Федоренком, поки "шари" ждатимеш! Шара проканала торік - цього року її не буде, якщо вкрадені у смілян гроші за спожитий газ не направите туди, куди треба - газовщикам. Що ще не зрозуміло тобі пояснили?

Не треба хамити, нероба, можливо ти маєшь відношення до того, що тепла немає у людей? Дивись не надірвися, бо біжить аж підскакує в питанні захисту хабарників...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Гвоздь 02.11.2017 12:43
Згідно оперативної інформації про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Черкаської області станом на 07-00 годину 02 листопада 2017 року у місті Смілі надзвичайної ситуації не зареєстровано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Жди з моря погоди 02.11.2017 11:39
Цитую Джек Воробей:
Щось при Тулубі таких питань не виникало.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Джек Воробей 02.11.2017 11:02
Цитую Хогвардс Таймс:
Цитую Джек Воробей:
один його телефлнний дзвінок зробив би тепло в оселях містян.

Ухты! Прям волшебство какое-то :-) "ТЕЛЕФЛННИЙ" - это такое магически-корявое слово, которое нужно произносить, чтобы батареи без проплаты денег теплыми вдруг стали? Ты либо совсем маленький, воробушек - либо инфантильный и в сказки веришь.

Щось при Тулубі таких питань не виникало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Артилерист 01.11.2017 22:37
Той "Енергоінвест" не перший рік уже сотає останні соки із смілян, а згадують про нього лише 15 жовтня. І 180 млн.грн. вкрали і справи кримінальні порушені, тільки як Смілі зимувати не зрозуміло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 федор принципиальный 01.11.2017 14:03
ткаченко в свое время выпендрился перед Гройсманом-область готова к зимнему периоду,так может этого говоруна и за мост,и драмтеатр в в мусорный бак ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Хогвардс Таймс 31.10.2017 17:44
Цитую Джек Воробей:
один його телефлнний дзвінок зробив би тепло в оселях містян.

Ухты! Прям волшебство какое-то :-) "ТЕЛЕФЛННИЙ" - это такое магически-корявое слово, которое нужно произносить, чтобы батареи без проплаты денег теплыми вдруг стали? Ты либо совсем маленький, воробушек - либо инфантильный и в сказки веришь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Орнітолог 31.10.2017 17:27
Цитую Джек Воробей:
Не треба розказувати. Якби в області був жорсткий керівник, то один його телефлнний дзвінок зробив би тепло в оселях містян. Не треба наводити туману. А в нас тільки балаболи при владі, з -за цього страждають прості жителі. Так що, "кОРІНЬ" думай, що ти пишешь.

Співчуваю тобі, птіца, як "простому постраждалому жителю", але і я ж так само думаю :lol:
Якби Ткаченко був жорстким керівником - то подзвонив би Трампу і сказав би, щоб той Манафорта посадив на електричний стілець або хоч просто нах*; подзвонив би Постриганю в гідрометцентр і наказав би змінити погоду, щоб опалення взагалі не треба було)))))
Ти опустись на землю, вОРОБЄЙ - згідно Законодавства, не впливає виконавча влада на місцеве самоврядування, яке розікрало чи просто розтринькало не за призначенням гроші. Прочуханки дать за це може хіба що прокуратура області, а вона підпорядкована Генпрокуратурі, а не Ткаченкові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 депутат 31.10.2017 16:49
Як завжди заручниками стали люди, і всим байдуже, що люди сидять в холодних квартирах. Така ситуація переконує, що взагалі влади в країні немає, знизу до самого верху. Так не довго й до голодомору. Надії ні на кого уже немає, тому людям самим, потрібно брати ситуацію під контроль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Джек Воробей 31.10.2017 16:36
Цитую Зрі в корєнь:
Цитую Джек Воробей:
У НАС В КРАЇНІ Є ВЛАДА ЧИ ТІЛЬКИ БАЛАЧКИ ОДНІ??? ДЕ ТКАЧЕНКО?АУ!!! ЗА ТАКЕ З ПОСАДИ ЙДУТЬ КЕРМАНИЧІ РЕГІОНУ!!! Скільки будете знущатись з українців? Дограєтесь...

Всі гроші Сміли залишаються у Смілі, а не йдуть до облбюджету. Коли Сміла використовує сплачені містянами за теплоенергію гроші не за призначенням - то це теж проблеми Сміли.
Спочатку усі "плюси", а за умови тупого самоуправління - і всі "мінуси" децентралізації . Чув про таку, Яшка Горобець? ;-)

Не треба розказувати. Якби в області був жорсткий керівник, то один його телефлнний дзвінок зробив би тепло в оселях містян. Не треба наводити туману. А в нас тільки балаболи при владі, з -за цього страждають прості жителі. Так що, "кОРІНЬ" думай, що ти пишешь.