реклама

реклама

Черкаські батьки не знають, де знайти лікаря для огляду своєї дитини, коли у державних медичних закладах звільняється вузький спеціаліст.

Із цією проблемою стикнулася черкаська волонтерка Іванна Дубова. Про це вона повідомила на своїй сторінці у "Facebook".

"Чому я Черкасам навіть не дивуюсь? Із дитячої поліклініки №3 звільнилася ортопед. На запитання: "Кому я можу показати дитину? Куди йти?" - в реєстратурі відповіли чітко й конкретно: "Мамочка, ну звідки я знаю, шукайте", – розповіла Іванна Дубова.

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради Олег Стадник у коментарі сайту «Zmi.ck.ua» зазначив, що в місті дійсно є проблема нестачі вузькоспеціалізованих лікарів.

"Вузькі спеціалісти з великим задоволенням йдуть в приватну практику. У МОЗ уже впроваджують певні механізми, які мали б зумовити залучення лікарів до державних медзакладів, втім, поки вони не спрацьовують", - розповів Олег Стадник.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 язон 08.11.2017 12:50
Потому и понадобилась медицинская реформа ,что при существовавшей до сих пор системе бюджетные деньги разворовываются чиновниками от медицины, а за копейки квалифицированн ые специалисты работать не хотят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Я черкащанин 08.11.2017 11:07
Цитую Боря:
Цитую Сидоров.:
[quote name="Мішко"]Боря та доктор Комаровський, а чого ви не йдете в 3 поліклініку працювати лікарями? .....

Та ви що, здуріли? Лікарем, дитячим у поліклініку?За отой мізер т.н. зарплату тілько за високі ідеали, або коли ні на що не зграбний.

Не треба байки розповідати. Подивіться які машини лікарів стоять під вікнами лікарень, це на їхні мізерні зарплати? А що робиться в онко бачили? Умови жахливі, всі возмущаються а автопарк під вікнами наче під Верховною Радою.

Машини - в одиниць. Наприклад, у досвідчених хірургів. А в поліклініках на прийомах сидять нещасні бабусі, які вкалують за копійки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Боря 08.11.2017 10:39
Цитую Сидоров.:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Електрик 08.11.2017 10:05
То чому Стаднік не продовжує свій виступ словами: отож я разом з обласним очільником медичної галузі в ОДА, та депутатом Зорею і іншими будую ПРИВАТНИЙ медичний центр на Можайського-Благовісній. Всі лікарі будуть там - приходьте, за ваші гроші вілікуємо усіх!!!

І на додаток запевнити місятян, що депутат Зоря не проти вирубки лісу для будівництва медичного центрц бо він у долі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Марат 08.11.2017 00:51
Стадник уже давно забыл, как скальпель в руках держать или гипс накладывать. Он отлично усвоил систему откатов, наваров на ремонтах и лекарствах, на закупках оборудования и т.д. И более бестолковую структуру, чем департамент здравоохранения еще надо поискать. Ведь если сегодня прикрыть эту лавочку, никто даже не чихнет. А вот недостаток спецов больно аукается по черкащанам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Сидоров. 07.11.2017 19:59
[quote name="Мішко"]Боря та доктор Комаровський, а чого ви не йдете в 3 поліклініку працювати лікарями? .....

Та ви що, здуріли? Лікарем, дитячим у поліклініку?За отой мізер т.н. зарплату тілько за високі ідеали, або коли ні на що не зграбний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Сергій 07.11.2017 17:55
Цитую Надія.:
Так Стадник же сам є дитячий ортопед. Оце б і надав би місту дієву допомогу!!!

Підтримую "Надію" - досить красти. Пора Стаднику повернутись на робоче місце дитячого ортопеда. Правда зарплата в 20 разів менша...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Надія. 07.11.2017 14:43
Так Стадник же сам є дитячий ортопед. Оце б і надав би місту дієву допомогу!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Мішко 07.11.2017 13:48
Боря та доктор Комаровський, а чого ви не йдете в 3 поліклініку працювати лікарями?
Чи може ви краще вмієте будувати мости та дамби, або класти асфальт, чи ковбасу з м'яса робити, чи каналізації чистити?

Бо з появою Інтернет та соц.мережами, всі такі спеціалісти стали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 сімсотка 07.11.2017 13:46
Цитую доктор Комаровський:
Допоки Стадник начальник горзо - нічого не зміниться. В інших містах є міські програми доплати лікарям, але Стаднику це нецікаво. Він проштовхує лише програми з відкатами у власну кишеню :P :P

Стадник одержує свої 40 тис. плюс пенсія.в його житті все склалося як треба, а всі інші тільки заважають жити.