реклама

реклама

На думку колишнього міського голови Черкас, очолювати департаменти у міськраді повинні менеджери високого рівня, послуги яких слід гідно оплачувати.

21730990_1544266662306026_3173034980792025207_n

Про це йдеться в інтерв’ю Одарича «Дзвону».

– Зокрема, якщо взяти департамент ЖКГ, – то він надає послуги місту, при такій складній і розгалуженій інфраструктурі, він потребує керівника рівня очільника «Азоту». Однак, якщо сказати на ринку, що в департамент хочуть узяти на роботу подібного менеджера, то із зарплати у 30 тисяч гривень будуть сміятися. Тому високі зарплати для подібних менеджерів, які працюватимуть на благо міста, – це виправдано. Інша справа, що сьогодні посади в міській раді стають теплими місцями для працевлаштування потрібних людей (депутатів, – ред.). Це прикро, – сказав Одарич.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #14 безНадія 16.11.2017 16:23
Цитую Надія.:
У Каструлі і зараз стоїть черга на посаду директора департаменту ЖКК. Але черга , на жаль , з депутатів Батьківщини та Черкащан. А там як відомо- одні фахівці, рівня самого Каструлі.

Ну ти й дура, безНадія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Олег 16.11.2017 13:06
Я б за таку зп там і жив! Не те, що робити, а тягнути як віл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Надія. 16.11.2017 11:16
У Каструлі і зараз стоїть черга на посаду директора департаменту ЖКК. Але черга , на жаль , з депутатів Батьківщини та Черкащан. А там як відомо- одні фахівці, рівня самого Каструлі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Коваль 16.11.2017 10:58
одаричі, опустіться на грішну землю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Коваль 16.11.2017 10:57
Цитую Черкащанка:
Вашого керівника високого рівня Дзюбу ми вже бачили. Такий "прохфесіонал" сидів на теплому місці. Як Вам не соромно судити інших, чи Ви бува не такий самий?

А то який же? Вони тільки красти вміють і називають себе кламними менеджерами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Семен 16.11.2017 10:44
Так почти все менеджеры-прохвэсианалы это люди Одарыча, попробуцй их оттуда теперь убери. Отрешко, Стадник, Джуган и т.д одни профи, судя по декларациям, авто и особнякам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Роман 16.11.2017 10:41
В странах Европы,куда мы фейково стремимся,разни ца между средней зарплатой и зарплатой специалистов высокой квалификации выше в 3,4,раза и не больше,при условии,что эти специалисты её отрабатывают.А теперь сравним зарплаты наших топ чиновников и так называемую среднюю-вопрос риторический.Страна,где 60% населения живёт за чертой бедности,позвол яет платить этим гнидам из наших же налогов, не заработанные зарплаты-это сверх цинизма.Так теперь вопрос ко всем нам-мы и дальше будем пребывать в статусе Терпил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Я 15.11.2017 23:41
Керівник "Азоту" Скляров-молодець. Винен всім: азотівцям зарплати,газови кам та обленергівцям-міліардні борги. Так в теперішній час треба керувати. Мені все-вам нічого. Одарич далеко бачить. У "Азота"складна і розгалужена інфраструктура, є в кого і що красти. Такі МЕНЕДЖЕРИ Черкасам потрібні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Ченчик 15.11.2017 21:51
О, Дайте мені 300 тисяч в місяць і я переверну світ, тобто Черкаси,-ось так мабуть мислять кандидати на цю теплу посаду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Пошливы 15.11.2017 21:31
Бл....., а минимальная зарплпта в 3200 грвень, на которой сидит более половины страны, а пенсии в полторы тысячи гривень! Когда вы уже нажрётесь уроды.